SEARCH

Péče o barvené vlasy s šípkovým olejem od Farouk CHI

Péče o barvené vlasy s šípkovým olejem od Farouk CHI

Doufám, že se máte i přes současnou situaci skvěle. Jistě jste si všimli, že pro vás máme velké množství ochranných rukavic (SK TADY) a také dezinfekčních prostředků (SK TADY). Nicméně nezapomínáme ani na péči o vlasy

Dnes pro vás mám fantastickou řadu vlasové péče o barvené vlasy, která má v sobě přidaný šípkový olej. Ten v sobě má přirozená antibakteriální a protizánětlivá činidla, takže je perfektní pro poškozené, barvené vlasy. Navíc obsahuje vysoké množství antioxidantů, které bojují proti volným radikálům, nebo třeba vitamín A, C, E a zdravé mastné kyseliny, které ozdraví nejen vlasové vlákno, ale i pokožku hlavy. 

Vyzkoušeli jste již skvělou řadu Rose Hip Oil od značky Farouk CHI?

Recenze Farouk CHI Rose Hip Oil

Řada vlasové péče Farouk CHI Rose Hip Oil určená pro barvené vlasy bez obsahu sulfátů a parabenů. Díky lehkému složení a obsahu šípkového oleje, vitamínu C a antioxidantů budou Vaše vlasy plné síly, lesku a uchovají si dlouhotrvající zářivou barvu. V této řadě najdete vše, co vaše vlasy potřebují – šampon, kondicionér, masku a tonikum pro ochranu barvy (i ve velkých výhodných baleních).

Tato řada je skvělá v tom, že je úžasně vyživující a přesto vlasy nezatěžkává. Většina produktů vlasové péče, které v sobě obsahují oleje je pro jemné vlasy výrazně zatěžkávající a na pokožce hlavy mám po nich nepříjemný pocit. Naopak šípkový olej je velmi lehký, dobře se vstřebává pokožkou i vlasovým vláknem.

Po pravidelném používání této řady je opravdu cítit rozdíl v kvalitě vlasů (jsou lehké a uhlazené), nádherně voní (není to typická vůně růži, je velmi jemná, spíše květinová s podtóny bobulí) a především pokožka hlavy je méně podrážděná a svěží.

Můj nejoblíbenější produkt je rozhodně vlasové tonikum, které vlasům dodá zářivý lesk a pomáhá v prevenci proti vyblednutí barvy. Navíc je ideální na léto, protože chrání vlasy před UV zářením! Který produkt z této super řady vyzkoušíte první?

Všechny produkty najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply