SEARCH

Každý den jiný účes: Revlon Professional Style Masters

Každý den jiný účes: Revlon Professional Style Masters

Přestože se všichni poslední týden či dokonce déle zdržujeme doma, abychom chránili sebe a své okolí, my v kanceláři nezahálíme. Abychom nikoho nevystavili nebezpečí, pracujeme vzdáleně, nicméně u nás můžete stále naprosto normálně nakupovat. Co víc, najdete u nás v e-shopu další skvělé novinky ze světa vlasové kosmetiky!

Dnes bych vám chtěla představit exkluzivní stylingovou řadu od značky Revlon Professional. Jmenuje seStyle Masters a umožní vám střídat divoké účesy klidně každý den! Už žádné nepříjemné vyčesávání gelu a laku na vlasy – produkty Style Masters jsou vytvořené tak, aby změna stylu nebyla náročná a nevyžadovala mytí vlasů. 

Co je značka Revlon Professional?

Revlon Professional je španělská značka se sídlem v Barceloně, která pro výrobu svých profesionálních produktů využívá těch nejmodernějších technologií. Již od roku 1930 Revlon budí pozornost na poli péče o krásu odvážnými barvami, extravagantní stylingem a v neposlední řadě populárními vlasovými přípravky.

Revlon, jako jedna z předních značek pro péči o vlasy, nabízí širokou škálu pečujících přípravků, barev i šamponů, díky nimž může každý docílit krásných vlasů a jedinečného účesu. Jejich profesionální vlasové přípravky jsou vytvořeny z bohatých aktivních látek k hydrataci, vyživování a opravě vašich poškozených vlasů. Nemluvě o bohatství svěžích tónů barev, díky nimž budou vlasy vašich klientů vypadat sytější a zdravější než kdy předtím! Od ikonické řady Uniq One Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pro každý typ vlasů. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. A dnes se používají v těch nejlepších salonech ve více než 100 zemích světa.

Recenze Revlon Professional Style Masters Creator

Nová řada Style Masters je naprosto jedinečná – najdete v ní stylingové produkty vytvořené tak, abyste vlasy mohli stylovat do různých účesů, klidně každý den. A to bez potřeby je mýt nebo zdlouhavě vyčesávat nepříjemné zbytky produktů.

Můj nejoblíbenější produkt z této řady je Revlon Professional Style Masters Memory Spray (SK TADY). Jedná se texturizační sprej s paměťovým efektem, který dodá účesu přirozenou fixaci a tvar. Po aplikaci můžete vlasy kdykoliv přetvarovat bez nutnosti nové aplikace. Fixace se zvyšuje s množstvím naneseného přípravku.

Je to vlastně sprej na vlasy, který účes drží, ale na vlasech je velmi lehoučký a když chcete změnit účes, tak stačí vlasy lehce pročesat hřebenem. Samozřejmě, že produkt na vlasech zůstává, ale vlasy jsou po pročesání vhodné pro další styling a nejsou zatížené a slepené, jak se často stává po použití běžného spreje na vlasy. Ráda tento sprej používám na narovnané vlasy, které třeba další den chci natočit, ale nechci si je mezi stylingem mýt.

Celou řadu Revlon Professional Style Masters najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply