SEARCH

Krásné barevné fény Parlux

Krásné barevné fény Parlux

Ačkoliv nechávám vlasy volně uschnout, jsou období, kdy se bez pomocníka vysoušení vlasů neobejdu. Hlavně ráno, když vstanu později a potřebuji zkrátit úpravu vlasů na co nejmenší časový úsek. Ano, řeč je o fénu na vlasy a fénování. Měla jsem doma takový stařičký fén, který jsem dostala dárkem, ale jak už to u fénů a elektroniky bývá, vše má svou životnost a po čase přestane fungovat. I ten můj stařeček odešel do věčných lovišť a já byla odkázaná na výběr a koupi nového. 

Nejdříve jsem prohledala trh, které fény jsou nejlepší a nejšetrnější pro mé vlasy, analýza pořizovací ceny vs. kvality a bylo jich tolik, že jsem najednou byla ztracená. Díky bohu, že mám skvělou kadeřnici a přímo jsem se zeptala jí, co by mi doporučila. Často za ní chodím a ptám se na její názor, jako profesionálka má vhled a vždy mi perfektně poradí. A její první bleskurychlá odpověď byla: „Parlux. Vlastně ho mám teď v ruce.“

Italská značka Parlux 

Parlux je italská značka, která spolupracuje s profesionály a vyrábí elektroniku na vlasy již několik desítek let. Všechny výrobky jsou koncipovány a realizovány pouze v Itálii, kdy jsou před distribucí testovány a kontrolovány přísnými podmínky interní laboratoře. Tato značka a jejich produkty, jsou velmi známé a oceňované jak v Itálii, tak i v mezinárodním světě. 

Recenze profesionálních fénů n vlasy Parlux

Tyto profesionální fény a difuzéry jsou vyráběny z velmi kvalitních netoxických materiálů, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Umožňují vysoký výkon a rychlost při fénování. Zároveň tyto fény šetrně pečují o vlasy díky ionizace a infračervenému teplu. Kombinace Ionic&Ceramic umožňuje, aby teplo bylo vyzařováno přímo do vlasů a zachovává ve vlasech přirozenou vlhkost, díky čemu jsou vlasy jemnější, lesklejší a zdravější. Za mne je to volba číslo jedna v oblasti fénů, navíc jsou nádherně barevné, určitě si každý vybere svou oblíbenou barvu. Já si vybrala červený a jsem nadšená. Je lehounký, snadno se s ním pracuje a má opravdu krásnou červenou barvu, mám ho doma asi měsíc, používám tak 2x týdně a musím potvrdit, že mé vlasy jsou po fénování viditelně zdravější. Pokud jste tedy na tom jako já, určitě se vyplatí investovat a pořídit si jeden takový. Všechny fény Parlux najdete zde (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply