SEARCH

Recenze:Redken Acidic Bonding Concentrate. Víme, jak funguje.

Recenze:Redken Acidic Bonding Concentrate. Víme, jak funguje.

Stejně tak jako dobré jídlo vzniká v kuchyni a ne ve fitku na běžící pásu, tak intenzivní péče o vlasy začíná ve sprše. Samozřejmě existují různé doplňky stravy a stylingové přípravky, které bezesporu pomohou, ale zázraky čekat nemůžete. Pokud si vlasy neumyjete správnými produkty, nebudou zkrátka nikdy tak zdravé a krásné.

Je tedy potřeba sáhnout po produktech, které vlasy dokonale vyčistí, nezatíží je a dodají jim potřebnou dávku výživy a hydratace. S tím vám pomůže řada Redken Acidic Bonding Concentrate pro ty nejzdravější a silné vlasy, jaké si můžete přát. 

Co řada Redken Acidic Bonding Concentrate silbuje?

Tato řada má za cíl poskytnout intenzivní čištění, osvěžení a regeneraci vlasů. Její produkty jsou navrženy tak, aby důkladně odstranily nečistoty, zbytky produktů a nadbytečný olej, čímž vlasy zanechají čisté a osvěžené, jako by právě vyšly ze salonu. Klíčovým prvkem Redken Acidic Bonding Concentrate je snaha o zachování lehkosti vlasů. Složení této řady bylo pečlivě vybráno tak, aby nezatěžovalo vlasy a aby si udržely svůj přirozený pohyb a objem. Výrazným slibem této řady je také posílení vlasových vazeb. Díky speciální technologii, kterou Redken využívá, by měla řada pomoci obnovit a posílit vlasové vlákno, čímž by měly být vlasy odolnější vůči poškození. Řada Redken Acidic Bonding Concentrate by měla přinášet vlasům potřebnou výživu a hydrataci. Aktivní složky jsou navrženy tak, aby pronikaly do vlasového vlákna a poskytly tak vlasům maximální péči.

Recenze řady Redken Acidic Bonding Concentrate

Co se mi líbilo nejvíc?

Musím říci, že z čeho jsem byla ihned unešená, když jsem produkty vzala poprvé do ruky byla nádherná vůně. Nejedná se o žádný intenzivní parfém, z kterého by během dne bolela hlava, ale pokud si i po pár dnech k vlasům přivoníte ucítíte stále jemnou, nevtíravou vůni a to je za mě velké plus. Skvělou věcí také je, že pokud nad řadou uvažujete nebo někdo z vašeho okolí můžete koupit produkty v celé sadě třeba jako dárek a pak dokupovat postupně podle toho, jak vám docházejí a díky tomu pak ušetřit nemálo peněz (dárková sada produktů je totiž za výhodnější cenu).

Výhody

Moje vlasy jsou přírodně vlnité a díky pravidelnému žehlení poměrně hrubé. Proto najít produkty, které vlasům dodají lesk a jemnost a zároveň je maximálně vyživí a napraví škody, které způsobila žehlička a přitom vlasy nezatíží je poměrně oříšek. A musím říci, že málokdy se zadaří mít takovou kombinaci v jednom produktu. Vlasy jsem si šamponem Redken Acidic Bonding Concentrate myla dvakrát týdně a použila jsem ho vždy dvakrát, aby vlasy důkladně zbavil nánosů stylingových produktů a jiných nečistot. 

Po každém umytí jsem nanesla kondicionér Redken Acidic Bonding Concentrate který jsem pročesala hřebenem. Kondicionér je krásně krémový a opravdu vlasy během pár sekund vyživí. Bála jsem se, že díky jeho textuře a výživě budou vlasy hodně zatížené. Opak byl ale pravdou a vlasy byly stále vzdušné, nadýchané a naprosto dokonale jemné a lesklé. Musím podotknout, že takhle jemné vlasy jsem zatím z žádného kondicionéru ještě neměla a to i bez použití stylingového olejíčku. 

A co týká masky Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid, používala jsem ji každé třetí mytí vlasů. A musím říci, že jsem byla stejně uchvácena jako z kondicionéru. Maska dodá vlasům pořádnou dávku výživy a hydratace, krásně zacelí roztřepené konečky a díky své krémové textuře zanechá vlasy opět lesklé a hebké. Jen pozor je potřeba dodržovat pouze 5 minutové působení, pokud masku necháte působit déle, mohly by vlasy působit zplihlým dojem.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že jsem se do této řad upřímně zamilovala a nehodlám ji měnit je menší nevýhodou cena. Nejedná se o nic drastického, samozřejmě nalezneme na trhu mnoho dražších produktů, ale pokud čekáte, že šampon/kondicionér/masku koupíte dohromady po 500 Kč jste na omylu. 

Pokud máte opravdu hodně jemné vlasy doporučila bych místo kondicionéru Redken Acidic Bonding Concentrate  Conditioner  vyzkoušet jeho odlehčenější variantu Redken Acidic Bonding Concentrate Lightweight Liquid Conditioner, která je ve formě spreje. Tuto odlehčenější variantu v podobě spreje a ne krému jsem také měla možnost vyzkoušet. Na mé opravdu velmi hrubé vlasy to je ale slabší sourozenec krémového kondicionéru, není to však, že by úplně pokulhával, ale pro mě výkon krémového parťáka je o kousíček lepší. Myslím si ale, že majitelky jemnějších vlasů, které třeba mají tendenci být zplihlejší ocení právě tuto odlehčenější verzi. 

My jsme řadě Acidic Bonding Concentrate propadli. Vyzkoušíte ji taky?  

You May Also Like

Leave a Reply