SEARCH

Šedivá je cool…stárnutí je mrcha!

Šedivá je cool…stárnutí je mrcha!

Šedivá v jakémkoliv věku? Za nás rozhodně ano! Nezáleží na tom, zda vám k šedivé barvě pomůže kadeřník nebo sám čas. Šedivá barva je v posledních letech na špičce ve vlasových trendech a my víme proč! Jak se ale starat o šedivé vlasy a jak z grácií zvládat stárnutí, ačkoliv ve společnosti se moc nenosí? Čtěte dál!

U každého z nás nastane ten přelomový den, kdy objevíme svůj první šedivý vlas. V ten moment si uvědomíme, že opravdu stárneme a že něco hezkého končí a něco možná ještě hezčího začíná. Jenže říkat si, jak stárnutí je krásné, když naše společnost je posedlá mládím je náročný oříšek. A pokud k tomu přidáme sociální sítě plné photoshopových úprav a některé branže, kde je obtížně potkat lidi, kteří stárnou přirozeně a bez úprav, je poměrně náročné nepodlehnout tlaku vyžehlit, natáhnout, vyplnit, přebarvit či zamaskovat vše, co stárnutí připomíná. Takže přichází depka? Ale vůbec! Stárneme všichni a předstírat, že ne, je bláznovství.  

Jak zvládnout stárnutí s grácií?

Stárnutí, ostatně i jako ostatní věci v životě, budou vždy takové, jaké si uděláme. Buď se můžeme propadat do depresí, hrát si na plastickou figurku a nebo stárnutí přijmout jako nemění fakt, který postihne nás všechny. Ačkoliv stárnutí není lehké, víme, že věci, které stojí za to, snadné nikdy nejsou.

Trápí vás vypadávání vlasů, pleť už není co dřív, na sex už nemáte ani pomyšlení a oproti tomu návaly horka a změna nálady je na denní bázi? I takové věci mají řešení, aniž byste museli navštívit plastickou chirurgii, prodlužovat si vlasy a nebo se utápět v depresích.

Stárnoucí pleť 

Zpomalovat proces stárnutí s elixírem krásy About your Beauty. Tento komplex obsahuje celkem čtyři patentované látky, mezi které patří například kolagenní peptidy Verisol P, jež stimulují metabolismus kůže a účinně působí proti ztrátě kolagenu v důsledku stárnutí a agresivních vnějších vlivů a Verisol, který viditelně snižuje hloubku vrásek, redukuje celulitidu, zlepšuje pružnost pokožky a podporuje růst nehtů. 

Vypadávání vlasů

Hustá a dlouhá hříva je ta tam, naopak lámání a vypadávání vlasů je na denní bázi? Vyzkoušejte mix toho nejlepšího, co vašim vlasům nabízí příroda ve spojení s inovativními laboratorními postupy a získejte zpět kvalitní a husté vlasy s tobolkami About your Hair.

Sex jako zamlada

Co když vaše touha skomírá a chuť na sex marně hledáte? Žádný stres, svoje libido můžete celkem snadno podpořit pomocí těch správných bylinek. Do tobolek About your LIBIDO byly namýchýny ty nejúčinnější a nejspolehlivější bylinky, jako je maca peruánská, pískavice řeckého sena, ženšen, damiana či bioperin. 

Trable s menopauzou

V určité fázi života každé ženy se dostaví dosud nepoznané fyzické a emocionální výzvy, které doprovází období menopauzy. Abyste její průběh snášela lépe a příjemněji, povolejte na pomoc bylinky, jako je kořen lékořice, pupalka nebo třezalka. Zlepší váš osobní komfort, zkvalitní spánek a utlumí emocionální výkyvy. Najdete je v kapslích About your MENOPAUSE.

Šedivá v jakém komkoliv věku 

V posledních letech se rozmohl obrovský trend v platinových a šedých vlasech a to i v případě, že vám táhne teprve na 20 – na věku zkrátka nezáleží! Šedivá je sexy a to je neměnný fakt. Pokud vám vlasy začnou šedivět samovolně máte v tomhle případě trochu navrch – ušetřili jste hodiny a tisíce korun u kadeřníka. Ovšem, šedivé vlasy potřebují stále péči, aby byly krásně lesklé, husté a zdravé a v případě odbarvování stále studeně šedé bez nežádoucích žlutých odlesků. 

Jak pečovat o šedivé vlasy?

Pokud jste šedivé vlasy získali už díky přírodě a ne s pomocí kadeřníka sáhněte po jemném regeneračním šamponu, který vlasům dodává potřebnou hydrataci a výživu a zároveň šetrně a důkladně vlasy zbaví nečistot. Každé mytí nezapomeňte použít do délek vlasů hydratační kondicionér a přibližně každé třetí mytí výživnou masku na vlasy. Šedivým vlasům dodáte nádherný lesk pomocí olejíčku a v žádném případě nevzpomínejte na termoochranu, která křehké stárnoucí vlasy ochrání. Jestli vám k šedivé koruně pomohla barva, do své rutiny navíc přidejte neutralizační šampon, který potlačí nechtěné žluté nádechy a zanechá vlasy ledově šedé. Regenerační šampon vyměňte za hydratační či objemový jinak vaše vlasová rutina zůstane úplně stejná. 

Tak co, troufnete si na šedivou také? My se do ní naprosto zamilovali!

You May Also Like

Leave a Reply