SEARCH

Jedinečné sérum s matrixylem pro unavenou pleť

Jedinečné sérum s matrixylem pro unavenou pleť

Všichni se snažíme chránit sebe i ostatní tím, že méně vycházíme ven a v našich domovech tak trávíme výrazně větší množství času. To však znamená, že se musíme nejen o vlasy, ale i pokožku starat trochu jinak. 

Najednou nás netrápí vnější vlivy jako je sluníčko a vítr. Naše pokožka je naopak často dehydrovaná suchým vzduchem v místnosti, větrákem nebo v některých případech stále ještě topením. Proto pro vás mám recenzi na moje oblíbené sérum pro unavenou pleť, které podporuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje tak vrásky. 

Recenze Revolution Skincare Matrixyl Serum

Trápí vás nevzhledné vrásky a unavená zašedlá pleť? S novým pleťovým sérem Makeup Revolution 10% Matrixyl bude vaše pleť vyhlazená a mladistvě vypadající. Toto jemné sérum obsahuje silnou koncentraci peptidu Metrixyl, který pomáhá stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu v pleti a tím pleť působí vypnutější a mladistvým dojmem. Pleťové sérum navíc poskytuje hydrataci a výživu. Neobsahuje ropné deriváty a oleje, je bez obsahu alkoholu a lepku. 

  • Podporuje tvorbu kolagenu,
  • vyhlazuje pleť,
  • redukuje jemné vrásky,
  • hydratuje a vyživuje,
  • bez parfemace,
  • vhodné i pro vegany.

Toto sérum aplikuji na čistou pleť (ideálně po double cleansu) – můžete ho aplikovat ráno i večer, ale já preferuji večerní aplikaci. Pod make-upem mi toto sérum není úplně příjemné a pod korektorem se mi lehce žmolkuje. To není ale na závadu – večer a přes noc se pokožka regeneruje a tak je toto sérum i na večerní aplikaci vhodné. Necítím z něj žádnou parfemaci a okamžitě se vstřebává. Hned po použití je pokožka pružnější a ráno vypadá krásně zdravě a odpočinutě. Při dlouhodobém používání jsem si všimla, že tento pocit vypnuté a svěží pokožky přetrvává déle a déle, tedy i další den, ne jen přímo po aplikaci.

Toto sérum rozhodně doporučuji každému, kdo má pocit, že jejich pokožka je unavená a bez života. Koupit ho můžete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply