SEARCH

Pro delší, pevnější a hustší vlasy: L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer

Pro delší, pevnější a hustší vlasy: L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer

Představujeme vám opravdu vzrušující novinku ve světě vlasové péče: L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer

Tato unikátní řada jako první na světě aktivně posiluje délky vlasů a zároveň zaceluje jejich konečky. Díky patentované technologii Filler-A100 + Amino Acid budou vaše vlasy výrazně silnější, pevnější a uhlazenější. Vlasy se nebudou tolik lámat a díky jejich obnovené vitalitě se viditelně zlepší i jejich růst.  

Toužíte po zdravých, dlouhých vlasech? Série Pro Longer je tu pro vás! 

Recenze řady L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer

Snad každá z nás touží po nádherných, pevných a zdravých loknách. Ať už jsou vaše vlasy jemné, krátké, barvené nebo blond, naším hlavním cílem je vždy zdraví, kvalita vlasového vlákna a pokožky hlavy a konečky, které se netřepí. A přesně proto tu je nová řada Pro Longer!

Na svých tmavých poměrně silných, v minulosti velmi zničených a často tepelně upravovaných vlasech se sklonem k dehydratace jsem pro vás vyzkoušela tři produkty z této unikátní řady. A jak mi vyhovovaly?

L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Shampoo (SK TADY)

Nová technologie Filler-A100 a aminokyseliny posilují a obnovují vlasové vlákno, zpevňují konečky a zároveň snižují lámavost vlasů. Tato kombinace viditelně zlepšuje vzhled vašich vlasů, obnovuje lesk a objem. Navraťte svým dlouhým vlasům sílu, pevnost a lesk, od kořínků až po konečky.

Design i vůně této řady je naprosto okouzlující. Příjemná květinová vůně spolu s krásným minimalistickým růžovým balením přidá na radosti tuto řadu používat a kochat se jí v koupelně. Šampon sám o sobě je velmi lehký a vlasy vůbec nezatěžuje. Vlasy jsou po jeho použití pocitově čisté a po druhém umytí si poradí i s větším množství residua po stylingových produktech. Sám šampon vlasy zanechá výrazně pevnější na dotek!

L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Masque (SK TADY)

S maskou na vlasy L’Oréal Professionel Serie Expert Pro Longer snadno a rychle zamezíte nežádoucímu lámání konečků. Maska pro obnovu délek dodává vlasům sílu, plnost a pevnější vzhled. Díky vysoké koncentraci účinných látek je ideální výživou i pro výrazně zcitlivělé vlasy. Vlasy již po první aplikaci budou hebké a pevné na dotek. Pečujte o své dlouhé vlasy s profesionální vlasovou péčí L’Oréal Professionel Pro Longer a zachovejte si krásné, zdravé a dlouhé vlasy.

Maska je výrazně hutnější a její účinek je extrémně regenerační. Pokud jsou vaše vlasy již poměrně pevné, tak působení můžete zkrátit na několik minut, pokud jsou vlasy více poškozené a konečky se velmi třepí, můžete masku aplikovat jako zábal. Vlasy jsou po masce rehydratované a konečky výrazně zacelenější. Neaplikujte přímo na pokožku hlavy, vynechejte cca 2 cm od kořínků, abyste dosáhli objemu bez zatížení.

L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths and Ends Renewing Cream (SK TADY)

Toužíte po dlouhých, silných vlasech, které se nebudou lámat v délkách a konečcích? S termoochranných krémem L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths and Ends Renewing, to nebude žádný problém. Obnovující bezoplachový krém pro posílení délek a konečků, posiluje vlasové vlákno po celé jeho délce. Navíc dodává vlasům ochranu při fénování a tepelném stylingu vlasů. Splňte si svůj sen o dlouhých vlasech a vyzkoušejte termoochranný krém L’Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths and Ends Renewing Cream, který si tak oblíbíte, že už nebudete chtít jiný.

Aby efekt zacelení a posílení vlasového vlákna co nejdéle vydržel, chraňte vlasy před teplem tímto perfektním, lehkým termoochranným krémem. Pokud, jako já, rády vlasy natáčíte kulmou či žehličkou, tento krém je nutnost. Chrání vlasy až do 230 stupňů a zabraňuje jejich třepení v délkách i v konečcích.

Pro krásné, zdravé, pevné a husté vlasy s neskutečným leskem! Celou řadu najdete tady (sk tady).

You May Also Like

Leave a Reply