SEARCH

3 kreativní účesy se značkou Londa Professional

3 kreativní účesy se značkou Londa Professional

Máte už dost desítek stylingových produktů, které slibují hory doly a přitom s nimi nemůžete vytvořit jedinečné kreativní účesy, po kterých toužíte? 

Londa Professional přináší novou řadu špičkových stylingových produktů, která se skládá pouze ze 4 produktů, nicméně nabízí nesčetné možnosti. 

Ať už toužíte po krásně uhlazeném culíku propleteném copánky nebo po divokých vlnách jako od moře, tato všestranná řada vám umožní se na vašem účesu pořádně vyřádit. 

Všechny čtyři produkty v této řadě jsou lehké, vlasy nezatíží a nepoškodí je. Který vyzkoušíte jako první? 

Který účes vyzkoušíte?

Hedvábné voňavé kadeře

Pro krásné uhlazené a hedvábné vlasy použijte na umyté vlasy Londa Professional Multi Play Hair & Body Spray 100 ml (SK TADY). Tento fantastický zhebčující sprej můžete použít jak na vlasy, tak na pokožku. Nejen že pokožku i vlasy nádherně zjemní a budou na dotyk hebké. Navíc je i úžasně letně provoní!

Vyčesané vlny

Chystáte se na festival nebo na romantický piknik? Vyčesané vlny do bobíků jsou pohodlné a napůl rozpuštěné vlasy jsou prostě sexy. Do ještě vlhkých vlasů aplikujte Londa Professional Multi Play Micro Mousse 200 ml (SK TADY), která jim dodá objem a vlny budou na vlasech perfektně držet.

Spletený drdol s copánky

Na víkendový výlet nebo na longboard? Vlasy sčesané do drdolu jsou pohodlné a nebudou vás zbytečně limitovat. Před zapletením copánků aplikujte Londa Professional Multi Play Conditioning Styler 195 ml (SK TADY). Vlasy budou perfektně držet tvar, ale navíc budou bezvadně hydratované i když strávíte celý den na sluníčku.

Celou řadu Londa Professional Multiplay najdete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply