SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: [n]fibrecare pleťové masky[:]

[:cz]Alžběta testuje: [n]fibrecare pleťové masky[:]

[:cz]

První suché plátýnkové masky z nanovlákna na světě!

Již jsem za svoji kariéru úspěšné milovnice veškeré kosmetiky vyzkoušela tucty plátýnkových masek – ať už to byla korejská (a velmi luxusní) Starskin nebo (cenově výrazně přijatelnější a ach tak veselá) Kocostar, na každé masce bylo něco lepšího a něco horšího. Nicméně to mě nezastavilo a plátýnkové masky jsem si z celého srdce zamilovala. Když se na našem milém e-shopu objevily plátýnkové masky [n]fibrecare moje srdce zaplesalo.

Proč suché a proč z nanovlákna?

Masky [n]fibrecare se od tradičních plátýnkových masek liší ve dvou hlavních aspektech – první je ten, že masky jsou suché. Když otevřete balení s maskou, tak budete velmi překvapeni, že maska je opravdu suchá – není na ní ani stopa jakéholiv produktu nebo aktivní látky. To ovšem neznamená, že aktivní látky neobsahuje. Nebojte, není to jen kousek papírku v pěkném balení. Tyto masky obsahují vysokou koncentraci aktivních složek, které jsou zapouzdřené právě v nanovláknu. Nanovlákna mají v sobě maličké dutinky, které tyto aktivní přísady mohou ochránit, i když je maska suchá. To sice znamená, že je v masce obsažen alkohol, který ke konzervaci pomáhá, nicméně jeho množství je minimální. Jakmile masku namočíte a aktivujete tím nanovlákenné buňky, aktivní ingredience se uvolní a budou volně působit na Vaši pokožku. Jejich složení je 100% biologicky rozložitelné, masky jsou bez parabenů, silikonů, akrylátů a parfémů. 

Kterou masku vybrat?

Na výber máte ze tří masek:

Hydratační a omlazující pleťová maska

Regenerační a revitalizační pleťová maska

Pečující pleťová maska

Já jsem si vybrala k vyzkoušení masku regenerační a revitalizační, která mi po dlouhém pondělním dnu v práci přišla nejvhodnější.  Tato maska obsahuje směs sedmi vitamínů (C, E, A, B5, B3, B6, B2) a účinných antioxidantů, které pomáhají chránit pleť před volnými radikály a proti stárnutí. Pondělní maska jako dělaná, co říkáte?

Jak masku správně použít?

Nebudu Vám nic nalhávat – přestože maska je koncepčně téměř geniální, použití vyžaduje trpělivost.

Návod na masce je takovýto:

  • Masku aplikujte na vyčistěnou pleť.
  • Rovnoměrně navlhčete svoji pleť tampónkem (můžete použít tampónek napuštěný pleťovou vodou, tonikem nebo jen vlažnou vodou).
  • Rozbalte masku a odstraňte světlou ochrannou vrstvu.
  • Aplikujte masku na obličej modrou stranou ven a uhlaďte ji.
  • Nechte masku působit 8-15 min. podle potřeby.
  • Po době působení masku odstraňte z obličeje a použijte svůj oblíbený pleťový krém.

Pro mě bylo nejtěžší najít správnou míru „vlhkosti“ pro aplikaci masky. Nejprve jsem si na obličej nastříkala tonikum ve spreji, což nebylo dost, tak jsem si obličej potřela vlhkým tampónkem, což pořád nebylo dost – maska nepřiléhala k pleti. Nakonec jsem obličej celý namočila vodou z kohoutku, nasadila masku a poté osušila okolí ručníkem – perfektní! Chvíli mi to trvalo, ale cestu jsem si našla! Maska teď perfektně seděla na obličeji a oproti mokrým maskám vůbec nesklouzávala, což bylo opravdu super!

A výsledek?

Po 15 minutách (na návodu se píše, že 8 minut naprosto postačuje, ale relax je relax a 8 minut na gauči mi nepřišlo jako dostatečný odpočinek, znáte to!) jsem masku sloupla – pokožka nebyla vůbec lepivá a nebylo třeba ji umýt ani opláchnout tonikem. Místo krému jsem aplikovala přírodní tonikum ve spreji (uhodnete, že mám teď velkou slabost pro tonika ve spreji?) a byla jsem připravená na dlouhý spánek Šípkové Růženky. Pleť jsem měla velmi příjemně osvěženou a velmi hebkou na dotek. Co se mi na masce nejvíce líbilo byl minimální nepořádek a vlastně to, že byla suchá a netekl z ní ten obvyklý „sliz“. Také mi vyhovovalo, že maska mi nezašpinila vlasy, což se mi u ostatních masek často stává.

Za mě rozhodně 1 s hvězdičkou – pokud milujete masky jako já a rády zkoušíte nové druhy, typy a značky, tak tato maska je pro Vás ideální! Navíc je vyrobena v Čechách a malé české firmy vždy moc ráda podpořím. A co vy, vyzkoušeli jste již tuto revoluční suchou nano masku?

Seženete ji na Bezvavlasy.cz. 

Alžběta testuje: [n]fibrecare recenze

Alžběta testuje: [n]fibrecare recenze[:]

You May Also Like

Leave a Reply