SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Nude odstíny matných rtěnek od Maybelline[:]

[:cz]Alžběta testuje: Nude odstíny matných rtěnek od Maybelline[:]

[:cz]Je tu podzim, hurááá! Také máte pocit, že toho léta už bylo až až? Před pár týdny jsem jela na výlet do Drážďan a nakoupila si tam tucet svetrů, které jsem neměla šanci vytáhnout ze skříně. Takový smutek, vždyť to znáte! Naštěstí se konečně trochu ochladilo a vypadá to, že budeme mít nádherný podzim plný barevného listí, mlhavých ran a občasných lijáků. Začala jsem tedy vytahovat ony huňaté svetry a kotníčkové boty a jako každý podzim jsem se vydala na lov té perfektní nude rtěnky. Naštěstí jsem to neměla daleko – na Bezvavlasy.cz teď najdete nejen profesionální vlasovou kosmetiku, ale nyní také vychytávky z té dekorativní, a dokonce i pleťové kosmetiky! Já osobně miluji rtěnky od Maybelline – jsou pro mě takovou tou klasikou, která málokdy zklame. Proto jsem byla naprosto nadšená, když nám do kanceláře přišly vzorky z řady Maybelline Color Sensational Matte Nude!

VÝDRŽ A KVALITA

Tato řada rtěnek je super v tom, že rtěnky mají krémové složení v kombinaci s výraznými pigmenty. Jsou krásně hydratační a na rtech nejsou vůbec cítit. Vzhled je samozřejmě matný, ale není zdaleka tak matný, jako matné rtěnky s tekutou formulací. Samozřejmě, že jejich krémovost má za následek o malinko kratší výdrž. Pro mě to není vůbec na škodu – jsem radši, když mám rty alespoň lehce hydratované, než z nich po dlouhém dni mít naprostou sušinku. Hlavním hydratačním komponentem v těchto rtěnkách je medový výtažek, který jim dodává i jejich charakteristickou sladkou vůni.

ODSTÍNY

Na výběr máte ze 4 opravdu nude odstínů. Na fotce se všechny odstíny jeví trochu růžovější, než ve skutečnosti jsou. První je Smoky Rose – asi nejrůžovější ze všech čtyř odstínů, je to takový ten odstín, který je lichotivý všem odstínům pleti a bude vypadat skvěle jak na bledulce, tak i na snědé milovnici sluníčka. Odstín Peach Buff má korálový podtón, takže se bude hodit spíše k bledším typům. Dále máme Beige Babe, která je velmi lichotivá s teplým nádechem starorůžové barvy. A konečně Purely Nude – odstín, který bych popsala jako klasickou nude barvu. Je trochu světlejší, takže bych ji opět doporučila světlejším typům. Můj favorit je Smoky Rose, protože mám tmavé vlasy a světlejší pleť a hlavně na podzim mi připadá, že potřebuji dodat trochu barvy, abych nějak vykompenzovala moje mizející opálení.

Všechny tyto odstíny najdete na Bezvavlasy.cz TADY. Naši slovenští čtenáři je najdou na Bezvavlasy.sk TADY.

 [:]

You May Also Like

Leave a Reply