SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Nádherné podzimní paletky očních stínů[:]

[:cz]Alžběta testuje: Nádherné podzimní paletky očních stínů[:]

[:cz]Moje nejoblíbenější recenze jsou ty make-upové, taky to tak máte? A dneska jsem se dokonce rozswatchovala, podívejte! Ten letošní podzim mě tak nadchnul, že si s ním ještě nedám pokoj. Dnes jsem Vám vybrala dvě přenádherné paletky od Makeup Revolution, obě jsou plné skvostných podzimních odstínů, jak shimmerových, tak matných, a bezvadně se dají kombinovat. A navíc každá paletka stojí jen něco přes sto korun – to je méně než oběd z meníčka v Praze, a to už je něco sehnat takovou pěknou, a hlavně barevně i kvalitou použitelnou paletku, která vám opravdu bude dělat radost a ne jen každé ráno prášit (anebo stíny z paletky nepůjdou vyrýt ani krumpáčem, znáte to).

Stíny od Makeup Revolution jsou tradičně opravdu jedny z nejkvalitnějších ve světě „drogérkových“ značek – jsou kompaktní, nesypou se, přesto jsou na dotek máslovité a na víčka se nanášejí velmi příjemně (jemnou kůži na oku „netahají“). V naprosté většině jejich paletek najdete stíny s vysokou pigmentací – u shimmerových to platí dvakrát tolik, jsou opravdu luxusně pigmentované s báječně máslovitou texturou.

Makeup Revolution Iconic Fever Palette recenze review

Makeup Revolution Iconic Vitality Palette recenze reviewPrvní paletka, kterou jsem vybrala, je paletka Makeup Revolution Iconic Fever Palette, která má v sobě 15 očních stínů s teplými oranžovými a červenými odstíny pro perfektní podzimní look. Stíny v paletce jsou jak v matném tak třpytivém provedení (9 matných a 6 shimmer odstínů). S paletkou vytvoříte rustikální oranžové i burgundy líčení, moje nejoblíbenější kombinace je prostřední horizontální řada stínů, která perfektně kombinuje shimmer a matné odstíny. Paletka je samozřejme netestovaná na zvířatech, veganská a bez lepku.

Druhá paletka, která je, podle mě, naprosto perfektní pro tuto roční dobu a dovolí vám docílit i trochu divočejšího večerního líčení, je Makeup Revolution Iconic Vitality. Tato paletka má opět 15 očních stínů s teplými odstíny obzvlášť pro milovníky červených, růžových a neutrálních barev. Oproti první paletce má tato více odstínů v růžovém tónu – dokonce jeden odstín je přímo fuchsiový a jeden opravdu výrazná vínová barva. Také dostanete matnou černou na zvýraznění linky nebo ztmavení očního důlku. Paletka je celkově výrazně tmavší a matnější (12 matných a 3 shimmer odstínů).

Celkově jsou tyto paletky naprosto ideální pro podzimní líčení – jen se podívejte na ty neskutečně krásné odstíny! Paletku Fever seženete TADY (a na Slovenku je TADY) a paletku Vitality najdete TADY (a na Slovensku TADY).

Která paletka od Makeup Revolution je vaše nejoblíbenější?

Makeup Revolution Iconic Fever Palette recenze review

 [:]

You May Also Like

Leave a Reply