SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Který Tangle Teezer je ten pravý?[:]

[:cz]Alžběta testuje: Který Tangle Teezer je ten pravý?[:]

[:cz]Víte vy co? Mám pro vás přiznání. Od té doby, co jsem vyzkoušela Tangle Teezer, tak na vlasy nepoužívám nic jiného! Všechny ostatní kartáče na vlasy šly z okna (čtěte: kamarádkám, rodině a dalším zájemcům) a vyměnila jsem je za kompletní sestavu vlasového systému Tangle Teezer. Ano, Tangle Teezer není jen ten jeden super známý kartáč na vlasy, který si lehce spletete s kartáčem na vyčesávání chlupů vaší kočky čí psa (taky se mi to už povedlo). Tangle Teezer nabízí kolekci 9 různých typů revolučních kartáčů a každý je vhodný k jinému použití. Dnes bych Vám ráda představila svoje favority a nastínila vám, který kartáč je tedy vhodný k čemu. A všechny samozřejmě najdete na našich stránkách.

Na rozčesání: WET DETANGLER

  • Tento kartáč je nejlepší k rozčesávání mokrých vlasů. Má 325 ohebných hrotů, které mokré vlasy pěkně rozčešou a nepolámou je. Ideální je použít ho na našamponované a poté i na vlasy s kondicionérem, čímž pomůžete rovnoměrné distribuci produktu po celé délce.

Na rozčesání: THE ORIGINAL NEBO THICK & CURLY

  • Na rozčesávání suchých vlasů je perfektní The Original (a pokud máte vlasy kudrnaté, tak Thick & Curly). Tento kartáč má dvě řady bodlin, jedny bodliny jsou kratší, druhé delší. Ty delší vlasy šetrně rozčesají, ty kratší je uhladí.

Na rozčesání: COMPACT STYLER

  • Můj nejoblíbenější Tangle Teezer je určite Compact Styler = nejen, že je velmi praktický (je to v podstatě zmenšenina kartáče The Original s ochranným krytem, který zabrání poškození bodlin v kabelce), ale je to také typ Tangle Teezeru, na kterém se často vydovádí různí designéři. Compact Styler najdete s designem Star Wars, Hello Kitty, ale třeba i v nádherném odstínu Rose Gold!

Na rozčesání: SALON ELITE

  • Salon Elite je verze kartáče The Original určená speciálně pro použití v kadeřnických salonech. Je o trochu větší a lépe se s ním rozčesávají vlasy druhým, než sami sobě.

Foukaná: SMOOTHING TOOL

  • Když už máte vlasy rozčesané, tak vyzkoušejte Smoothing Tool – kartáč vhodný k narovnávání vlasů bez žehličky, pouze s fénem na vlasy. Vlasy nepoškodí a díky inovativnímu systému průduchů pomáhá vzduchu z fénu proudit tak, aby vlasy co nejvíce uhladil, narovnal a nespálil.

Foukaná: ROUND TOOL

  • Naopak, pokud máte radši vyfoukané vlasy s objemem a do vln, tak doporučuji můj oblíbený Round Tool. Stejně tak, jako Smoothing Tool, tento kartáč má inteligentní systém cirkulace vzduchu a navíc dokáže vlasy nadzvednut od kořínků a pěkně nadýchat!

Styling: THE ULTIMATE

  • A jsme u stylingu! The Ultimate kartáč má naprosto jiné bodlinky než kartáče na rozčesávání a foukanou. Bodlinky má velmi jemné a ostré = tím docílí toho, že chytne i ty nejjemnější vlásky a umožní tak naprosto uhlazený, dokonalý styling. Krásně se s ním sčesávají vlasy do culíků a drdolů a samozřejmě bez lámání, poškození a tahání.

Styling: BACK-COMBING BRUSH

  • Jak již můžete očekávát, kolekce stylingu nemůže být kompletní bež tupírovacího hřebenu. Narozdíl od stadardního tupírovacího hřebenu s ním nenaděláte takové škody – díky strategickému umístění bodlin vlasy stlačí a nepotrhá je. Vlasy se potom dají snadněji rozčesat a nejsou tak poškozené.

Všechny Tangle Teezer kartáče najdete TADY na Bezvavlasy.cz a TADY na Bezvavlasy.sk.

Tak který je ten váš?

[:]

You May Also Like

Leave a Reply