SEARCH

Zkroťte nepoddajné vlny a kudrliny s novou řadou Nutricurls

Zkroťte nepoddajné vlny a kudrliny s novou řadou Nutricurls

Trápí vás nepoddajné vlny a kudrliny? Obzvlášť prudké změny počasí, jako je střídající se déšť a vysoké teploty spolu se suchým vzduchem mohou s přirozeně kudrnatými a vlnitými vlasy natropit pořádnou paseku. 

Nová řada Nutricurls od profesionální značky vlasové péče Wella Professionals byla speciálně vyvinuta pro kudrnaté a vlnité vlasy. Technologie Nourish-In intenzivně pečuje o vlasové vlákno a definuje tvar vlnek a kudrlin. Výtažky z pšeničných otrub dlouhodobě hydratují a obnovují přirozenou elasticitu vlasového vlákna. Jojobový olej podporuje zdravý růst vlasů a dodává lesk. Vitamín E chrání vlasy před UV zářením.

Co více v létě potřebujete? 

Recenze řady Wella Professionals Nutricurls pro vlnité vlasy

Naše milá kolegyně s vlnitými vlasy pro vás opět velmi ochotně vyzkoušela naprostou novinku pro vlnité vlasy – Wella Professionals Nutricurls. Z této řady jsme k vyzkoušení vybrali dva základní produkty, a to šampon a kondicionér.

Recenze Wella Professionals Nutricurls Shampoo For Waves 250 ml (SK TADY)

Šampon z řady Nutricurls voní nádherně letně – jedná se o velmi lehkou, ale příjemnou květinovou vůni. Konzistencí je tento šampon lehký a vlasy vůbec nezatíží. Pokud máte vlnité, nebo dokonce kudrnaté vlasy, tak je vám jasné, že hydratace je vždy na prvním místě. Suché vlnité vlasy často reagují agresivně na změnu teploty a krepatí se. Pokud je ve vlasovém vláknu dostatek hydratace, vlasy na vnější vlivy reagují výrazně méně a ne tak dramaticky. Obsah oleje je také skvělý – vlasy jsou krásně uhlazené, a krepatění tak nemá žádnou šanci.

Recenze Wella Professionals Nutricurls Waves & Curls Cleansing Conditioner 250 ml (SK TADY)

Protože používám různé laky, elixíry a oleje ke stylingu vlasů, sáhla jsem po čistícím kondicionéru. Vlasy jsou po něm nádherně hebké a poddajné. Další styling je výrazně jednodušší. Také oceňuji, že dodatečnou hydratací z výtažku z pšeničných otrub se vlasy nejen snadněji rozčesávají, ale také se výrazně méně při rozčesávání lámou. Doporučuji vlasy rozčesat kartáčem na mokré vlasy hned po aplikaci kondicionéru, a vlasy až poté opláchnout. Vůbec se vám nebudou cuchat!

Celá řada Nutricurls je plná lákavých produktů – hydratační sprej vhodný i do kabelky je další, který bych ráda vyzkoušela! A který produkt láká nejvíce vás?

Celou řadu najedete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply