SEARCH

ZÁZRAČNÉ KAPKY PRO BLOND VLASY: Urban Alchemy

ZÁZRAČNÉ KAPKY PRO BLOND VLASY: Urban Alchemy

Dnešní novinka nadchne všechny milovnice a milovníky studených odstínů blond vlasů! Namíchejte si sami perfektní chladné blond tóny a dodejte svým blond vlasům ten správný šmrnc. Jen vy rozhodujete, jakou intenzitu studeného odstínu pro blond vlasy chcete, a jak často budete tónování aplikovat.

Stříbrný šampon je nutností pro všechny blondýnky – ale proč kupovat celé balení silver šamponu, když řešení pro zářivě blond může být jen v několika kapkách?

Kapky Prescription Blonde od Urban Alchemy pro vás vykouzlí dokonalý blond odstín, a to u vás doma Kapky můžete jednoduše použít spolu se šamponem, maskou nebo kondicionérem a dávkovat si je podle potřeby. Opus Magnum Prescription Blonde od Urban Alchemy je formulován z fialových pigmentů a rychle redukuje nežádoucí žluté odlesky na šedých a světlých blond vlasech. Výsledkem je absolutně přirozeně vypadající blond.

Existují dva způsoby, jak můžete kapky použít:

1. Nalijte do dlaně asi 10 ml vybraného produktu vlasové péče, může jít o šampon, kondicionér nebo i masku, přidejte požadované množství kapek Prescription Blonde, promíchejte a aplikujte na vlasy jako obvykle.

2. Kapky přidejte přímo do láhve vybraného produktu péče o vlasy.

Teď se jistě ptáte, jestli je pro dosažení dokonalé blond potřeba dodržet nějaké přesné dávkování. Dávkování závisí zcela na tom, o jaký blond odstín usilujete. Ale důležité pro zachování požadovaného odstínu je používat kapky každý týden.

Malá pomoc při dávkování kapek:

Chci platinovou blond

3-6 kapek Prescription Blonde pro šampon, masku, kondicionér. Do bezoplachového krému 2–3 kapky.

Chci světlou blond

4-7 kapek Prescription Blonde pro šampon, masku, kondicionér. Do bezoplachového krému 3-4 kapky.

Chci střední blond

5-8 kapek Prescription Blonde pro šampon, masku, kondicionér. Do bezoplachového krému 4-5 kapek.

Zázračné kapky s fialovými pigmenty pro blond vlasy najdete TADY (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply