SEARCH

WeCare – Nová generace výživových doplňků. 

WeCare – Nová generace výživových doplňků. 

Účinné, komplexní, bez kompromisů…

Značka WeCare se zrodila teprve nedávno. Její zakladatelé dlouho a svědomitě pracovali na tom, aby si nyní mohla začít razit cestu ke všem, kteří mají zdravý životní styl jako jedno z hlavních témat. Vědí, že kvalitní potravinové doplňky mají nezanedbatelný vliv na fyzickou i duševní kondici. Značka má za cíl oslovit všechny, kteří věří, že zdraví máme z velké části ve vlastní režii. 

WeCare uvádí na trh řadu prémiových doplňků stravy, které nejsou ledajaké.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Za jejich uvedením stojí náročná práce týmu zkušených odborníků, kteří hledali ty nejúčinnější a nejčistší ingredience a vyvíjeli receptury s vědomím plné odpovědnosti za zdraví zákazníků i za šetrný přístup k přírodě. Netřeba zdůrazňovat, že takový proces je velmi náročný z hlediska nákladů, času i lidské energie. Cílem značky není konkurovat nízkou cenou, protože ta jde vždy na úkor účinnosti a kvality. WeCare se ubírá cestou vysoké profesionality a nezná žádné kompromisy.  

Sázka na přidanou hodnotu

Při výrobě se využívají nejmodernější technologie s přísnými nároky na kvalitu surovin. Klíčové je také složení jednotlivých produktů – obsahují pouze klinicky ověřené a patentované látky, bylinné extrakty, silné antioxidanty, medicinální houby, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Všechny produkty se vyznačují svojí vysokou biodostupností. A právě biodostupnost je hlavní přidanou hodnotou produktů WeCare, protože hraje zásadní roli v tom, do jaké míry dokáže lidský organismus jednotlivé účinné složky absorbovat a využít.

Pro krásu i proti stresu

Každý jsme originál, každý žijeme jinak, ale většina z nás se shodne na tom, že nepřítelem naší doby je stres a nedostatek času. Často zapomínáme, že investice do zdraví je tou nejdůležitější. Podceňujeme prevenci, necháváme se okrádat o spánek, neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu. Všechny deficity se sčítají a dříve nebo později si začnou vybírat svou daň na našem zdraví, duševní pohodě i vzhledu. Produkty WeCare jako výsledek spojení síly přírody a inovativních technologií nabízejí komplexní odpověď na konkrétní potřeby organismu. Lze je i vzájemně kombinovat. 

To nejlepší z přírody ve spojení s vědou

Produkty WeCare svým komplexním složením a účinností posouvají hranice výživových doplňků. Receptury byly vyvinuty ve spolupráci s týmem špičkových farmaceutů. Obsahují ty nejlepší ingredience z certifikovaných zdrojů, navíc v ideálně vstřebatelné formě a maximálních koncentracích. Jsou 100 % přírodní. Prodávají se v obalech z čistě ekologických materiálů, jakými jsou recyklovatelné sáčky, papírové tubusy a fialové sklo, které má jedinečnou schopnost chránit a prodlužovat trvanlivost produktů. 

Malé představení  

Špatně spíte, svírá vás stres, každou chvíli bojujete s virózou? Vlasy vám řídnou a postrádají lesk a pružnost, ochabuje vám pleť, trápí vás některé nepříjemné příznaky menopauzy, sex už není jako dřív…? Ve škále produktů WeCare najdete řešení, jak zmírnit nebo předcházet konkrétním potížím. Blíže představujeme kompletní řadu WeCare produktů:

BEAUTY 

Anti-aging nápoj WeCare about your BEAUTY je díky mimořádnému složení účinných složek a jejich provázanosti revolučním produktem v oblasti krásy a vitality a zároveň klíčovým produktem řady WeCare. Nápoj s příchutí mandarinky obsahuje čtyři patentované látky s garantovanou účinností: peptidy Verisol, kyselinu hyaluronovou Haplex, patentované ceramidy z rýže Oryza a prebiotika nové generace BioEcolians, která jsou termorezistentní (odolná vůči různým teplotám). Práškový koncentrát tedy lze zalít horkou vodou, ale můžete si z něho připravit i osvěžující ledový nápoj. Všechny ingredience spolu s komplexem vitaminů a minerálů dokonale synergicky působí a násobí své účinky. Nejedná se o pouhý kolagenový nápoj, ale o výživový doplněk nové generace, který přímo ovlivňuje stav pokožky a významně zpomaluje proces stárnutí.

about your BEAUTY, Complex Beauty drink Anti-Aging Therapy, 2490 Kč/tubus, 2190 Kč/doypack  

SLEEP

Komplex WeCare about your SLEEP řeší problémy se spánkem. Vysoce koncentrované rostlinné výtažky, aminokyseliny a minerály v dokonalé synergii příznivě ovlivňují hloubku a kvalitu spánku, snadné usínání, uklidňují mysl a zmírňují pocity úzkosti. 

Hlavní aktivní látkou je kyselina gama-aminomáselná neboli GABA, která je extrémně důležitá pro naši psychickou pohodu. Mezi účinnými složkami je dále kozlík lékařský tradičně používaný pro svou schopnost zmírnit napětí a navodit stav relaxace, esenciální aminokyselina L-tryptofan, která zmírňuje stres a zlepšuje náladu, výtažky z osvědčených rostlin, jako je mučenka, meduňka či chmel, a vitamíny a minerály napomáhající ke klidnému spánku.

about your SLEEP, Sleep therapy tablets, 1690 Kč

IMMUNITY

Mimořádně koncentrovaný instantní nápoj WeCare about your IMMUNITY obsahuje betaglukany, ženšen, kurkumu, adaptogenní houby, echinaceu, rakytník, vitamíny A, D, F, K, železo, mangan, bór, organické kyseliny, acerolu a zázvor. Tato pečlivě a odborně sestavená směs prvotřídních ingrediencí snižuje únavu a vyčerpání. Zvyšuje také obranyschopnost těla proti virům a bakteriím, významně urychluje proces uzdravení, navrací tělo do rovnováhy a tlumí stresovou zátěž.

about your IMMUNITY, Immunity drink, 2490 Kč/tubus, 2190/doypack  

HAIR

WeCare about your HAIR znamená komplexní vnitřní péči o vlasy – od folikuly přes pokožku hlavy až po vlasová vlákna v celé jejich délce. Přípravek obsahuje aminokyseliny, vitamíny, bylinné extrakty, z nichž jmenujme přesličku rolní, která je bohatá na blahodárný křemík a další minerály podporující růst a sílu vlasů, nebo nenápadnou rostlinku Saw Palmetto, která účinně zabraňuje vypadávání vlasů. Komplex vrací kadeřím sílu, hustotu, přirozený lesk a celkově cílí na snížení hladiny stresu, o němž se ví, že si vybírá svou daň i na kvalitě vlasů.

about your HAIR, Hair revitalizing complex, 1690 Kč

LIBIDO

Důmyslná, pečlivě sestavená receptura pro ženy WeCare about your LIBIDO obsahuje maximální množství rostlinných výtažků, jež dodávají životní energii, pomáhají znovu pocítit naše smyslné já a posílit intenzitu intimních zážitků. Hlavní aktivní látkou je výtažek z keře damiána, který dokáže zlepšit sexuální funkce, snižuje úzkost a celkově zklidňuje a zlepšuje náladu. Další důležitou ingrediencí je ženšen, známý pro své pozitivní účinky na psychické i sexuální zdraví, a bylina maca, jež udržuje přirozenou plodnost a je zdrojem energie a vitality.

about your LIBIDO, Extra strong libido complex, 1590 Kč

MENOPAUZA

Komplex WeCare about your MENOPAUSE je tvořen nejúčinnějšími přírodními ingrediencemi, které zmírňují negativní projevy menopauzy, jakými jsou návaly horka, pocení, poruchy spánku či emocionální výkyvy, a celkově přispívají ke zlepšení komfortu v tomto náročném období. Jednou ze základních účinných látek je výtažek z červeného jetele, který je tradičně používán pro svůj vysoký obsah přírodního fytoestrogenu. V receptuře dále figurují například pupalka dvouletá, jež zmírňuje nepříjemné pocity způsobené hormonální nerovnováhou, a kořen rebarbory bohatý na vitamín C, vápník, železo, vlákninu a antioxidanty. Přípravek nezpůsobuje váhový přírůstek a je stoprocentně nehormonální.   

about your MENOPAUSE, Highly concentrated menopause complex, 1590 Kč

SKIN

Super koncentrovaný doplněk stravy WeCare about your SKIN v sobě spojuje dva účinky-startuje detox pleti a zároveň pomáhá rozproudit lymfatický systém, čímž podporuje odplavení škodlivin a zabraňuje zadržování vody v těle. Pečlivě sestavená kompozice bylin, antioxidantů, hub, řas a kyselin pracuje na celkovém pročištění pleti, odstraňuje nedokonalosti, tonizuje, podporuje hojení ran a tiší zánětlivé procesy v pokožce. Za vysokou účinností stojí například látka Astaxanthin známá jako silný antioxidant, nebo houba čaga sibiřská ceněná pro její anti-aging efekt. Z dalších pak například spirulina, chlorella, ibišek, kurkuma a MSM neboli organická síra, které se pro její schopnost podporovat tvorbu kolagenu v těle přezdívá „minerál krásy“.

about your SKIN, Extra strong capsules for skin detox, 1690 Kč

FOCUS

Revoluční doplněk stravy WeCare about your FOCUS ocení všichni, kdo hledají způsob, jak mít bystřejší mysl, být mentálně výkonnější a lépe se soustředit. Za jeho účinností stojí exkluzivní patentované látky jako je Cognizin udržující zdravé mozkové membrány, Bacowize přispívající k odstranění úzkostí a správnému fungování mozku či Ashwagandha KSM-66 zlepšující paměť a soustředění. Dále obsahuje osvědčené přírodní suroviny využívané pro zlepšení paměti a ostražitosti, mezi něž patří ženšen, zelený čaj, rozchodnice růžová, gingko biloba, ale také adaptogenní houby a antioxidanty.  about your FOCUS, Cognitive functions booster, 1690 Kč

You May Also Like

Leave a Reply