SEARCH

Suchý šampon: Tajná zbraň, kterou potřebujete vyzkoušet!

Suchý šampon: Tajná zbraň, kterou potřebujete vyzkoušet!

Ranní zmatky jsou pro každou ženu dobře známé – někdy prostě nezbývá čas na důkladné umytí vlasů. Naštěstí ale existuje záchrance v podobě suchého šamponu! Ovšem myslíte, že je to opravdu takový nezbytný kousek, bez kterého se neobejdete? A jak ho správně používat, abyste získali ty nejlepší výsledky? A čemu se naopak vyvarovat, aby to nedopadlo katastrofou? To vše si povíme v dnešním článku.

Dřívější suché šampony měly skutečně svá úskalí – zanechávaly bílé stopy, vlasy vypadaly jako bitevní pole lupů, a co teprve ta podivná vůně! Ovšem, dnešní suché šampony jsou úplným opakem těch předchozích a jedná se o opravdový zázrak pro vaše vlasy. Ať už si potřebujete doladit vzhled na poslední chvíli, získat objem nebo rychle osvěžit účes, suchý šampon bude váš nejlepší kamarád a to jak na cestách, tak i doma. 

Je to zkrátka magie – rychlé, účinné a bez práce! Nevěříte? S těmito novými generacemi suchých šamponů si to ověřte sami. Ať potřebujete udělat dojem na pohovoru nebo rande, vrátit vlasy do formy po náročném tréninku, vyčistit je po divoké nocí v klubu nebo vytvořit jednoduchý účes během chvilky, suchý šampon je tu pro vás! Jeho kouzlo funguje skvěle za každé situace a po celý rok!

Několik důvodů, proč suchý šampon nepodceňovat:

 1. Už nebudete bojovat s mastnými vlasy – Suchý šampon vám rychle zbaví mastnoty a dodá vašim vlasům pocit svěžesti, aniž byste museli utratit spoustu času sprchováním.
 2. Unaveným vlasům dodá nový život – Potřebujete rychle oživit vlasy a získat přirozený lesk? Stačí použít suchý šampon a vlasy budou znovu krásně nadýchané.
 3. Zapomeňte na zplihlé vlasy – Máte vlasy bez objemu? Suchý šampon vytvoří ochrannou vrstvu kolem kořínků, díky které budou vlasy plnější a načechrané.
 4. Styling bude snadnější – Suchý šampon dodá vašim vlasům texturu, což vám usnadní vytváření různých účesů, které budou déle držet.
 5. Překryje odrosty a šediny – Nemáte čas na návštěvu kadeřníka? Suchý šampon dokáže zakrýt odrosty a drobné šediny.
 6. Ušetří váš drahocenný čas – Nemáte čas na dlouhé mytí a foukání vlasů? Suchý šampon je rychlou a jednoduchou volbou pro osvěžení vlasů během několika málo vteřin, kdekoliv se nacházíte.
 7. Váš vlasový parfém – Suchý šampon vám dodá jemnou a příjemnou vůni, která provoní vaše vlasy.

Teď už víte, proč byste měli mít suchý šampon po ruce. 

A jak na to? Není to vůbec složité:

 1. Nastříkejte – Aplikujte suchý šampon rovnoměrně ve vzdálenosti 15–20 cm od kořínků. Pokud používáte sypký šampon, nanášejte ho přímo na kořínky.
 2. Vmasírujte – Jemně vmasírujte suchý šampon do pokožky hlavy a ke kořínkům. Pokud chcete objem, můžete vlasy promasírovat v předklonu. Ale pamatujte, do délek šampon nepatří!
 3. Nechte působit – Přibližně dvě minuty nechte suchý šampon působit. Ten si vezme na sebe mastnotu a nečistoty z vlasů.
 4. Vyčešte – Nakonec vlasy pečlivě pročešte, abyste dosáhli lesklého a uhlazeného účesu.

Na závěr pár rad:

 • S aplikací suchého šamponu to nepřehánějte – méně je někdy více.
 • Do délek a konců vlasů suchý šampon nepatří. Soustřeďte se jen na pokožku hlavy.
 • Po aplikaci se příliš nedotýkejte účesu, abyste vlasy nezmastili.
 • Použijte hustý kartáč pro vyčesání vlasů a dosažení krásného lesku.

Tak jděte na to a vychutnejte si své čerstvě vypadající vlasy s pomocí tohoto fantastického nástroje! Pokud máte nějakého favorita mezi suchými šampony, podělte se s námi o vaše zkušenosti a tipy, které bychom rozhodně měli vyzkoušet. 

You May Also Like

Leave a Reply