SEARCH

Sluneční péče pro vaše vlasy, kterou si zamilujete

Sluneční péče pro vaše vlasy, kterou si zamilujete

Sluníčko je konečně tady a pálí o sto šest. Je teď ta pravá chvíle vyzbrojit se těmi nejkvalitnějšími produkty, které ochrání naši pokožku, ale i vlasy před škodlivým UV zářením. 

U nás máte na výběr z  bezmála několika desítek produktů k péči o vlasy před i po slunění. Jednou z našich nejpopulárnějších řad sluneční péče je BC Bonacure Sun Protect of značky Schwarzkopf Professional. Tato řada nádherně voní, vlasy jsou po ní nezatížené a krásně lesklé, produkty jsou cenově velmi výhodné a jejich balení je krásně barevné. 

V řadě najdete jak šampon, tak kondicionér, ale také voděodolný UV filtr na vlasy a pečující krém po slunění. Která sluneční péče je vaše nejoblíbenější?

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect

BC Sun Protect jedinečná řada , která chrání vlasy pomocí UV filtrů a antioxidantů, působícím proti volným radikálům, které mohou poškodit vlasy zejména během pobytu na slunci. UV filtry pomáhají chránit vlasy před škodlivých UV zářením. Antioxidanty působí proti škodlivým volným radikálům, které vznikají vlivem slunečního záření a vnějších vlivů. A technologie Amino Cell Rebuild proniká hluboko do vlasu a obnovuje jeho vnitřní buněčnou strukturu.

Z této řady sluneční péče jsem vyzkoušela šampon, kondicionér a voděodolnou mlhu proti UV záření. Celá tato řada je naprosto perfektní pro cestování a dovolené. I plná balení produktů jsou relativně dobře skladná, nevykukují z nich pumpičky a víčka dobře těsní.

Šampon Schwarzkopf Professional BC Sun Protect Hair & Body Bath (SK TADY) je skvělý především v tom, že je možné ho použít nejen jako šampon, ale také jako sprchový gel. Voní velmi jemně a příjemně. Vlasy po něm jsou dobře hydratované a hebké.

Kondicionér v této řadě Schwarzkopf Professional BC Sun Protect 2-in-1 Treatment (SK TADY) je stejně jemně parfemovaný – voní krásně! Jeho hlavní předností je ta, že po použití se vlasy velmi snadno rozčešou a zbytečně se nelámou. Na sluníčku mohou vlasy snadno vysychat a křehnout – je tedy důležité dbát na šetrné česání a tento kondicionér je pro snadno se cuchající vlasy naprosto ideální.

Poslední produkt v této řadě, který v létě pravidelně používám téměř každý den je Schwarzkopf Professional Sun Prep & Protection Spritz (SK TADY). Tato voděodolná UV mlha se na vlasy nastříká po umytí nebo i kdykoliv během dne. Obsahuje exotický olej buriti, který je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů beta-karotenu, obsahuje vitamín E a provitamín A. Dále obsahuje extrakt z mořských řas, který má hydratační a vyživující účinek, rychle a účinně regeneruje a zklidňuje, a samozřejmě i samotné UVA/UVB filtry, které chrání vlasy před poškozením vlivem UV záření.

Skvělá cenově velmi přijatelná řada sluneční péče, která nesmí chybět v žádné letní vlasové rutině!

You May Also Like

Leave a Reply