SEARCH

Šlehačka na vlasy: To musíte vyzkoušet!

Šlehačka na vlasy: To musíte vyzkoušet!

Mám dlouhé vlasy. Vlastně mám dlouhé, ale poškozené vlasy. Taky to znáte? Když se podívám do zrcadla a vidím své suché, krepaté vlasy a roztřepené konečky, většinou mám chuť zavolat své kadeřnici a objednat si stříhání dohola. Naštěstí jsme vedla na toto téma debatu s kamarádkou a ta mi ukázala nejbáječnější věc na světě. Víte, že existuje šlehačka na vlasy (SK TADY)? Já to nevěděla. Většinou si dávám šlehačku jako dezert, ale jako přípravek na vlasy – to mě šokovalo! Musela jsem ji ihned vyzkoušet. Vyrábí ji italská značka Niamh Hairkoncept, která se vrací zpět k přírodě a používá přírodní složky.

Kreativní značka vlasové kosmetiky Niamh Hairkoncept

Vlasová kosmetika Niamh vychází z keltské legendy, kdy Niamh byla dcerou boha moře a královny věčného mládí. Byla též symbolem krásy, světla a nádhery. Přesně to evokuje prestižní italská kosmetika, která je určená pro všechny, co pečují o své vlasy s láskou, jsou náročné, kreativní a rády zkouší nové věci.

Recenze šlehačky na vlasy Niamh Hairkoncept

Tato pěna obsahuje tři důležité složky, které to jsou? Marocké zlato, což je arganový olej, Keratin a extrakt z bambusu. Tato směs je takový elixír mládí pro vlasy, hydratuje a vyživuje vlasy, dodává lesk a sílu. Aplikace je velmi snadná, stačí pořádně protřepat a poté nastříkat do dlaní. Pěna je opravdu bohatá a velmi dobře se nanáší na vlasy. Já jsem ji nanášela na vlhké umyté vlasy po celé délce. Poté jsem je lehce učesala a nechala volně uschnout. Výsledkem byly hladké a lesklé vlasy. Měla jsem pocit lehkosti a konečky byli viditelně zacelenější. Jsem velmi spokojená a těším se, až vyzkouším řadu Be Pure, která opět obsahuje přírodní složky, čehož já jsem zastáncem.

Šlehačku na vlasy můžete koupit tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply