SEARCH

Schwarzkopf Professional Mad About Lengths: recenze

Schwarzkopf Professional Mad About Lengths: recenze

Silné a nekonečně dlouhé vlasy, plné krásy a hlavně zdraví? Víme jak na to! Jedinečná řada pečujících produktů Schwarzkopf Professional Mad About Lengths je speciálně vyvinutá pro maximálně dlouhé a zdravé vlasy.

Unikátní komplex Aquarine Complex s biotinem a technologie Lengths Maximizing Technology pro maximální délku vlasů, aktivuje vlasové folikuly pro růst vlasů, snižuje lámavost až o 95 %, zpevňuje a vyživuje vlasy po celé jejich délce.

Hýčkejte své vlasy s láskou a objevte kouzlo krásných, vitálních a nekonečně dlouhých vlasů!

Recenze Schwarzkopf Professional Mad About Lengths

Víte, jak na silné a půvabné dlouhé vlasy? Řada profesionální vlasové péče Schwarzkopf Professional Mad About Length je pro Vás ta pravá. A my jsme ji vyzkoušeli!

Tato jedinečná řada pečuje o dlouhé vlasy od kořínků po konečky, snižuje lámavost vlasů a zabraňuje třepení konečků. Unikátní komplex Aquarine Complex s biotinem a technologie Lengths Maximizing Technology pro maximální délku vlasů, aktivuje vlasové folikuly pro větší růst vlasů, eliminuje třepení konečků a zpevňuje vlasy po celé jejich délce. Zároveň vlasy intenzivně hydratuje, vyživuje a dodává vlasům hebkost a lesk. Lehká textura nezatěžuje vlasy a provoní je jemnou vůní. Tato celostní péče zanechá vaše vlasy silné, pružné a neodolatelně dlouhé. Bez sulfátů (SLS a SLES).

Jak jsem s řadou spokojená? Od balení až po vůni, tato řada je perfektní jako dárek, ať už chcete rozmazlit samu sebe nebo své milované, a to nejen na Valentýna. Miluji pumpičkový design šamponů Schwarzkopf – je super praktický a velmi jednoduše se ve sprše používá.

A jak se péče líbila vlasům? Rostly pevnější a delší? Používala jsem šampon, masku a bezoplachové sérum – všechny tři produkty najdete v našem e-shopu. Po měsíci používání jsou vlasy znatelně pevnější, lesklejší a hydratované. Vypadají a na dotek jsou zdravější, na konečcích není vidět tolik třepení (kterému se v době koronavirové pandemie jen těžce vyhneme). Po jediném měsíci používání je těžké posoudit, zda péče opravdu stimuluje růst vlasů ve folikulu – co péče ale určitě zajišťuje je kvalitní ošetření vlasového vlákna. Díky tomu, že vlákno je uhlazené, netřepí se a vlasy jsou celkově zdravější, nedochází k nadměrnému lámání. Vlasy jsou tedy výrazně hustší a díky minimalizaci lámání i delší.

Celou skvělou řadu Mad About Length najdete TADY. (SK ZDE)

You May Also Like

Leave a Reply