SEARCH

RECENZE: Zázračný víceúčelový sprej Matrix

RECENZE: Zázračný víceúčelový sprej Matrix

Už jste vyzkoušeli desítky pečujících sprejů na vlasy, ale ani jeden z nich nebyl to pravé ořechové? Stále vašim vlasům něco schází?  Nejste spokojeni se svou kvalitou vlasů? Třepí a lámou se vám konečky? Postrádají vaše vlasy lesk a hebkost? Jsou vaše vlasy suché a krepatí se? Denně si fénujete vlasy, ale chcete své prameny ochránit před vysokou teplotou? Ať už vašim vlasům chybí cokoliv, víceúčelový sprej Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Treatment si hravě poradí se všemi typy vlasů a dodá jim přesně to co potřebují.

A čím je Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Treatment tak vyjímečný? Odpovědí na tuto otázku je přesně 20. Jedná se o samostatný produkt, který vlasy vylepšuje 20 způsoby. A na jaký typ vlasů ho vlastně můžete použít?

  1. Pro jemné vlasy: Většinou se stává, že jsou bezoplachové kondicionéry neúčinné nebo příliš těžké, zejména pro jemné vlasy. To se spreje Total Results Miracle Creator nestane, dokáže vyrovnat vlhkost, zlepšit kondici a lesk a zároveň se připravit vaše jemné vlasy pro následující styling.
  2. Pro muže: Co se týče pánských vlasů, tak je důležité vždy myslet na to, že čím méně produktů, tím lépe. Přidáním více a více stylingových produktů se vytváří pouze více voskový, plastický a mastný dojem. Přesto je styling vlasů důležitý a použití Total Results Miracle Creator jako stylingového základu zvýší výhody vašich oblíbených stylingových produktů a pomůže vytvořit sílu a strukturu vašeho vlasového stylu. Několik stříknutí na vlhké vlasy před stylingem nebo do oblíbeného produktu nikdy nezklame.
  3. Pro kudrnaté vlasy: Kudrnaté vlasy jsou jako otisk prstu, žádné dvě textury nejsou stejné. A Total Results Miracle Creator řeší všechny problémy s kudrnatými vlasy pro individuální výsledek: drží vlhkost, bojuje s krepatěním a chrání vlasy při použití žehličky či kulmy. Nejlépe funguje na kudrnaté vlasy, když je aplikován na střední délky a konce, kde jsou vlasy nejvíce porézní.

Tady jsou některé z oblíbených způsobů, jak Total Results Miracle Creator použít pro krásnější vlasy.

Jak použít na dlouhé vlasy: Několik kapek spreje do ruky a vmasírovaných do vlhkých vlasů vytváří dokonalý základ pro aplikaci dalších stylingových produktů.

Jak použít na poškozené vlasy: Při pravidelném používání Total Results Miracle Creator pomáhá opravit poškození a rozštěpení konečků vlasů, u nichž došlo k narušení pevnosti a kondice.

Jak použít jako základ pro další stylingové produkty: Místo toho, abyste byli zmateni tím, co nebo kolik stylingového produktu použít, Total Results Miracle Creator zjemní vaše drsné vlasy a dělá je lépe zvládnutelnými, což umožňuje dalších produktům efektivněji vykonávat svou práci.

Jak použít jako bezoplachový kondicionér: – Po šamponování a vysušení vlasů ručníkem se stane Total Results Miracle Creator neuvěřitelným detanglerem a kondicionérem i na ty nejjemnější textury vlasů.

Navíc sprej obsahuje sladký mandlový olej, který povznese vaše vlasy zase o level výš, a vy si budete moct dopřát tu nejlepší možnou péči o vaše vlasy, která navíc obohatí vaše smysly o podmanivou vůni pražených sladkých mandlí. Vyzkoušejte tento víceúčelový sprej od značky Matrix TADY (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply