SEARCH

[:cz]Provoňte svůj domov vanilkou, růží nebo jehličím! [:]

[:cz]Provoňte svůj domov vanilkou, růží nebo jehličím! [:]

[:cz]Letošní vánoce jsme se rozhodli vás pořádně rozmazlit. Naservírovali jsme vám vánoční inspiraci krok za krokem a dnes pro vás máme další novinku, která vám vykouzlí tu pravou vánoční pohodu ve vašem domově! Na e-shopu teď najdete kolekci nádherných vonných svíček a difuzérů Arôme a to za bezkonkurenčně nízké ceny (již od 55 Kč!).

Mezi moje nejoblíbenější vůně (které nám zpříjemňují čas v kanceláři i doma) patří například:

Arôme Woody Vanilla & Berries Difuser: bytový difuzér s jemnou vůní vanilky a lesních plodů, který je zabalen v pěkné dárkové krabičce a sám difuzér je ve velké 100 ml skleničce se sadou přírodních rákosových tyčinek (SK zde)

Arôme Sandalwood & Rose Candle: luxusní svíčka ve skle z kvalitního vosku se santalovým dřevem a růží, je balená v dárkové krabičce (SK zde)

Arôme Verbena & Patchouli Difusermalý bytový difuzér s jemnou vůní bylin verbeny a pačuli, set obsahuje 30ml nádobku a sadu přírodních rákosových tyčinek sloužících jako difuzér (SK zde)

Arôme Sea Salt Candlemalá 120 g svíčka, která na vás dýchne vůní mořských dálek, vzpomínkami na léto a pocity pohody, pouze 59 Kč! (SK zde)

Kterou si vyberete vy?

[:]

You May Also Like

Leave a Reply