SEARCH

Profesionální arganový olej z Itálie, který musíte mít!

Profesionální arganový olej z Itálie, který musíte mít!

Vlasové oleje milujeme snad naprosto všichni. Dodávají vlasům výživu, uhlazují je, krásně je provoní a díky nim získají vlasy oslnivý lesk. Olejíčků, olejů, olejových sér nebo dokonce mlh je ale celá řada a je obtížné sáhnout pro ten pravý produkt pro naše vlasy. Proto jsem pro vás vyzkoušela osvědčený arganový olej z Itálie, který tam používají v nejednom kadeřnickém salonu.  

Arganové oleje značky TMT z řady Antage jsou hned dva. První je čistě arganový – dodá vlasům výživu, lesk, hebkost a má klasickou bohatou vůni plodů argánie trnité. Druhý je jedinečnou směsí arganového a lněného oleje spolu s unikátním olejem ze semínek rostliny Sacha Inchi, kterou milovali již staří Inkové. 

Recenze arganových olejů TMT Antage

TMT Antage Argania del Marocco Argan Oil 100 ml (SK TADY)

Olejíček TMT Antage Argania del Marocco obsahuje arganový olej a opravdu nepatrné množství dalších olejů jako je například len a Sacha Inchi. Tento profesionální vlasový olej naprosto nádherně voní. Vůně je to luxusní a bohatá, podobná drahému parfému. Texturou je to olejíček hutnější a stačí ho proto opravdu maličko. Aplikace může být do vlasů vysušených ručníkem (nejúžasnější je na dovolené, když si umyjete vlasy po dlouhém dni na sluníčku) nebo i do suchých vlasů pro dodání extra lesku. Vlasy vyživuje a krásně uhlazuje. Nezatěžkává je, nicméně je vhodný spíše na hustší, pevnější vlasy se sklonem k dehydrataci.

TMT Antage Gocce d’Argan Argan Oil 100 ml (SK TADY)

Tento olejíček je sice arganový, ale obsahuje vyšší poměr lněného oleje, a především oleje ze semínek jedinečné rostliny Sacha Inchi. Tento olejíček má výrazně vyšší schopnost regenerace vlasového vlákna díky extraktu z rostliny Sacha Inchi – tato zázračná bylina se nachází pouze v hornatých výšinách v Peru, kde ji místní ručně sbírají a extrahují na vzácný olej. Stačí opět malá kapička na celé vlasy – buď ručníkem vysušené nebo suché. Vůně tohoto olejíčku je jemnější, ale na vlasech stále vydrží až několik hodin.

You May Also Like

Leave a Reply