SEARCH

PLABEAU: Jak používat plasmatické ošetření PLABEAU doma?

PLABEAU: Jak používat plasmatické ošetření PLABEAU doma?

PLABEAU (SK tady) je prvním produktem na světě, který funguje na bázi plazmového toku a díky dobíjecí baterii je vhodný k domácímu použití. Ošetření pleti plazmovým tokem není již záležitostí luxusních kosmetických salonů. Nyní si můžete toto luxusní plazmové ošetření užít v pohodlí svého domova.

PLABEAU získalo první místo na nejpopulárnějším kosmetickém veletrhu COSMOPROF v kategorii péče o pleť a také získalo zlatou cenu spokojenosti zákazníků v Koreji. 

Trápí vás vrásky, pigmentová diskolorace pleti, skvrny po akné nebo nedokonalost v její textuře? Je vaše pleť unavená a na dotek postrádá hebkost? Pokožka na stehnech a nohou hrubá a nedokonalá?

Na co je PLABEAU účinné a jak plazma funguje najdete tady.

Jak PLABEAU správně používat?

Krok 1

Před použitím přístroje PLABEAU pleť důkladně umyjte a očistěte. Makeup, jiné kosmetické produkty a nečistoty mohou mít za následek snížení účinnosti plazmového toku. Přístroj používejte pouze na zcela suchou pokožku.   

Krok 2

Přístrojem PLABEAU přejíždějte po pleti. Můžete pleť přístrojem místy jemně masírovat. Pro intenzivnější působení držte přístroj na jednom místě po dobu 5 až 10 vteřin. Doporučujeme používat přístroj 10 minut denně. 

Krok 3

Po použití přístroje PLABEAU pleť ošetřete hydratačním krémem. Před nanesením krému můžete pleť lehce opláchnout nebo na ní nanést tonikum. 

Krok 4

Po použití přístroje PLABEAU může na keramické ploše zůstat kožní maz a další kožní nečistoty. Doporučujeme uchovávat keramickou plochu naprosto čistou. Pravidelně ji proto otírejte vatovým tamponkem namočeným do technického lihu.

You May Also Like

Leave a Reply