SEARCH

FOAMIE: PÉČE O VLASY I TĚLO BEZ PLASTŮ

FOAMIE: PÉČE O VLASY I TĚLO BEZ PLASTŮ

Hledáte způsob jak se co nejvíce vyhnout zbytečným plastů? Chcete chránit přírodu a zároveň dopřát své pokožce kvalitní péči? Stal se pro vás zero waste to první, na co berete ohled při vybírání nových produktů na vlasy, tělo i pleť?

Tuhé šampony a péče od značky Foamie jsou dnes jednou z nejrevolučnějších ekologických alternativ v oblasti vlasové péče. Produkty Foamie jsou zdánlivě podobné mýdlu. Od mýdla se ale mnoha vlastnostmi liší, jedná se totiž o za studena lisované syndety, které nevysušují pokožku a jejich pH je optimalizováno pro specifické potřeby vlasů a pokožky. Neobsahují žádné škodlivé chemické látky a jsou 100% přírodní.

RECENZE FOAMIE

Použití vlasové péče Foamie je velmi snadné a nijak se neliší od použití běžného tekutého šamponu. Tuhý šampon umístěte pod teplou tekoucí vodu a třením v dlaních vytvořte bohatou pěnu, kterou naneste rovnoměrně na mokré vlasy a pokožku hlavy. Lehce promasírujte a důkladně opláchněte. Po použití šampon zavěste za šňůrku a nechte vyschnout.

Pokud jste byla doteď zvyklá na běžný tekutý šampon a kondicionér, tak samozřejmě může nějakou dobu trvat, než si vaše vlasy na tuto novou metodu mytí zvyknou. Doporučuji být trpělivá a neházet flintu do žita hned po prvním použití. Přesto ale většina lidí nemá s přechodem na přírodní tuhý šampon žádný problém. Vlasy se po použití lesknou, vypadají zdravě a pocit právě umytých vlasů vydrží déle.

Foamie, to ale nejsou pouze tuhé šampony a kondicionéry. Ale také produkty péče o tělo i pleť, které pokožku šetrně čistí a osvěžují a díky svému tvaru s masážními kuličkami stimulují její prokrvení. Každá řada má svou unikátní vůni a složení. Najdete zde třeba produkty na čistění pleti s obsahem aloe vera nebo černého uhlí. A nebo také hydratační produkty pro krásnou a hebkou pokožku s extraktem z papáji a ovesného mléka, které si určitě zamilujete!

Foamie nám všem zkrátka jednou pro vždy dokázalo, že v péči o pokožku i vlasy nepotřebujeme mýdlo, minerální oleje, silikony ani parabeny, abychom získali krásné a lesklé vlasy a dokonale hebkou pokožku.

Všechny tuhé produkty Foamie pro tělo, pleť i vlasy najdete ZDE (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply