SEARCH

Pastelové tóny se spreji Schwarzkopf Professional Instant Blush

Pastelové tóny se spreji Schwarzkopf Professional Instant Blush

Také se začínáte tak těšit ze sluníčka a teplého počasí? Všichni začínáme pomalu plánovat první letní výlety, dovolené a zasloužený odpočinek po těžkém jaru. A k tomu patří i oživení vlasů! Pokud netoužíte po permanentní změně, vyzkoušejte některou z našich vymývatelných barev na vlasy. Jsou cenově dostupné (u nás s ještě větší slevou!), snadno se používají a blond vlasům dodají krásné hravé odstíny, které se relativně rychle vymyjí.

Našimi favority jsou tento měsíc tyto skvělé barevné spreje Blond Me Instant Blush od Schwarzkopf Professional. Dají se použít na všechny odstíny blond vlasů a dodají jim kouzelné pastelové odstíny. Je libo jahoda nebo levandule? Vyberte si z jedinečných letních odstínů!

Jak používat barevné spreje Blond Me Instant Blush?

Barevné spreje Blond Me Instant Blush od Schwarzkopf Professional jsou perfektní pro krátkodobé oživení blond vlasů hravými pastelovými tóny.

Jak na použití? Suché vlasy rozdělte po pramenech. Sprej protřepejte, aby se spojily všechny pigmenty a nastříkejte na suché vlasy po jednotlivých pramenech. Začínejte vždy u konečků a pokračujte po délkách až ke kořínkům. Můžete také nastříkat jen konečky a spodní délky a docílit tak zajímavého ombre efektu. Vlasy poté pročešte hřebenem a dokončete styling jako obvykle. Barva ve vlasech vydrží až 3 umytí!

Všechny odstíny najdete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply