SEARCH

Olaplex No. 7: Jedinečný luxusní olej na vlasy – netestovaný na zvířatech, 100% veganský

Olaplex No. 7: Jedinečný luxusní olej na vlasy – netestovaný na zvířatech, 100% veganský

Léto už je v plném proudu a s ním i vysoké teploty, suchý horký vzduch a v kancelářích nám běží klimatizace. To se vlasům samozřejmě moc nelíbí. Proto bych Vám chtěla připomenout, že je třeba dbát na jejich zvýšenou hydrataci. 

Kromě hydratačního šamponu, kondicionéru a masky rozhodně sáhněte i po vyživujícím olejíčku na vlasy, který vlasy ochrání před vysokými teplotami, navrátí jim ztracenou hydrataci a dodá jim sametovou hebkost a neskutečný lesk. 

Skvělou volbou je luxusní olej na vlasy Olaplex No. 7, který dodá nejen hydrataci, ale také díky patentované technologii Olaplex opraví rozbité disulfidové vazby ve vlasovém vláknu a navrátí vlasům jejich přirozené zdraví.  

Recenze Olaplex No 7. Bonding Oil

Vyživující, obnovující a stylingový olej Olaplex No.7 Bonding Oil je založený na osvědčené receptuře Olaplex s patentovanou technologií pro extra lesk, nesrovnatelnou hebkost a posílení struktury vlasů. Stylingový olej navíc chrání vlasy před tepelným poškozením a to až do 232°C. Rychle se vstřebává, nemastí vlasy a zkrotí i ty nejvíc neposlušné krepaté kadeře.

Stylingový olej Olaplex No.7 Bonding Oil navrací vlasům zdravý vzhled, ochrání vlasy před krepatěním a neposlušnými polétávajícími vlasy. 

Obsažený olej z hroznových jader obsahuje betakaroten, vitamíny C, D a E, které bojují proti stárnutí vlasů a zároveň je chrání před poškozením a dodávají jim výživu a hebkost. Olej ze zeleného čaje dodává vlasům výživu a hebkost a velmi dobře se do vlasů vstřebává. 

Olej není testovaný na zvířatech a je vhodný i pro vegany. Neobsahuje alkohol, parabeny, sulfáty a ftaláty. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Bis-aminopropyl diglycol dimaleate – molekuly, které posilují vnitřní stavbu vlasu, která je poškozena chemickým zásahem a častým používáním žehliček a fénů. Tento jedinečný řetězec molekul dokáže trvale opravit poničené můstky, které se nachází uvnitř vlasu. Vlasy zanechají zregenerované, posílené a přirozeně lesklé.

Olej z hroznových jader – obsahuje betakaroten, vitamíny C, D a E, které bojují proti stárnutí vlasů a zároveň je chrání před poškozením a dodávají jim výživu a hebkost.

Fermentovaný olej ze zeleného čaje – dodává vlasům výživu a hebkost a velmi dobře se do vlasů vstřebává.

Vlastnosti:

  • Obnovuje texturu vlasů,
  • posiluje vlasové vlákno,
  • krotí krepaté a poletující vlasy,
  • chrání vlasy před tepelným poškozením do 232°C,
  • vyživuje a hydratuje,
  • dobře se vstřebává,
  • vhodný pro všechny typy vlasů,
  • veganské složení,
  • bez alkoholu, parabenů, sulfátů a ftalátů.

Stylingový a ochranný olej Olaplex No. 7 se v mojí péči o vlasy stal opravdu revolučním objevem. Pravidelně používám ostatní produkty Olaplex, především šampon a kondicionér, takže mé vlasy se po více než roce velmi dobře zregenerovaly. Konečky se mi téměř netřepí a vlasy jsou pevné a přesto se s nimi dobře pracuje. Olejíček Olaplex No. 7 je skvělý především v tom, že ho stačí úplně malinká kapička i na dlouhé vlasy. Vlasy vůbec nezatěžuje a díky oleji ze zeleného čaje se okamžitě do vlasů vstřebá a není ho vůbec ve vlasech cítit. Především v létě je tento olejíček super – vlasy jsou výrazně více hydratované a na sluníčku se neskutečně krásně lesknou. Už jste ho vyzkoušeli také?

Olejíček Olaplex No. 7 můžete koupit ZDE (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply