SEARCH

Olaplex N°8 Bond Intense Moisture Mask

Olaplex N°8 Bond Intense Moisture Mask

Olaplex N°8 je nová vlasová maska od kultovní značky Olaplex, která slibuje proměnu vašich matných vlasů bez života na krásné lesklé a hebké kadeře za pouhých 10 minut!

Jde o vysoce koncentrovanou masku na vlasy. Pouhé jedno stisknutí pumpičky vydá správné množství produktu, které dodá lesk a hebkost vaším vlasům.

Hlavní rozdíl mezi klasickou maskou od značky Olaplex a víceúčelovou maskou Olaplex N°8 Bond Intense Moisture Mask je v tom, že tato nová maska ​​je vyrobena z několika nových přísad, z nichž mnohé lze nalézt v produktech pro péči o pleť (tj. kyselina hyaluronová, ceramidy, a šípkový olej). To vše dodává vyšší hydrataci při aplikaci na pokožku a vlasy.

Samotná maska ​​má hustou krémovou konzistenci, kterou lze snadno rozetřít v rukou. Ráda si nanesu pár kapek do dlaně a poté si obě ruce protřu, abych masku opravdu připravila na rovnoměrné nanesení. Jednou z prvních věcí, které jsem si na Olaplex N°8 Bond Intense Moisture Mask všimla, byla vůně na bázi borovic. Čekala jsem, že maska ​​bude mít z nějakého důvodu téměř chemickou vůni, ale místo toho voní jasně a svěže, téměř jako svíčka s vánoční vůní.

Jedinou nevýhodou této masky je, že ji musíte aplikovat na čisté, ručníkem vysušené vlasy, což znamená, že si musíte vlasy umýt, trochu vysušit, nanést masku, počkat 10 minut a poté opláchnout. Masku doporučuji použít jednou týdně.

Už po jednom použití je vidět, že konečky nejsou tolik suché a vypadají mnohem zdravěji. Maska má velmi šetrné složení, které neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty a lepek, a tak se nemusíte obávat zbytečného zatížení vlasů.

Jedinečné vlastnosti této víceúčelové masky:

  • Hydratuje a regeneruje všechny typy vlasů,
  • uzamyká vlhkost uvnitř vlasů,
  • zanechává vlasy hebké a lesklé,
  • usnadňuje rozčesávání vlasů,
  • má veganské složení,
  • není testována na zvířatech,
  • bez sulfátů, fosfátů, parabenů a ftalátů,
  • zanechává vlasy lehké bez zatížení.

A jak samotnou masku hodnotím já? Nikdy mi žádná maska nedodala tolik hebkosti a lesku, už po prvním použití. Vlasy mi připadají měkké a mají příjemnou vůni a navíc jsou hydratované a konečky zacelené. Tuto novinku od značky Olaplex mohu jedině doporučit.

Doplňte svou Olaplexovou péči o tuto jedinečnou, bohatě hydratační masku na vlasy, a užijte si znovu pocit hebkých, lesklých a silných vlasů. VYZKOUŠEJTE ZDE (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply