SEARCH

Něžné líčení nejen na Valentýna

Něžné líčení nejen na Valentýna

Valentýn už klepe na dveře! V minulých týdnech jsem pro vás připravila velkého průvodce valentýnskými dárky pro vaše nejmilovanější, ale také tipy na neslíbatelné rtěnky a jednoduché romantické účesy. Co nám tedy zbývá? Jemné, něžné líčení, které vás bude bavit nejen na svátek všech zamilovaných, ale také celé jaro a léto.

Letošním trendem ve světě dekorativní kosmetiky je přirozený vzhled s perfektní rozjasněnou pletí, šťavnatými rty a minimalistickým očním make-upem, který je podtrhnutý obočím au naturel. U nás v e-shopu na tento look najdete vše, co potřebujete – a se slevou!

Jak na prozářenou pleť?

Krásná zdravá pleť je základem každého líčení. Proto pleť hydratujte a pečujte o ni. Ideálním hydratačním krémem, který můžete použít i pod make-up je tento gelový od značky Revolution – Revolution Skincare Lightweight Hydrating Gel Cream (SK TADY). Pleť nemusíte rozjasňovat pouze pudrovým nebo krémovým rozjasňovačem, můžete použít tekuté zlato od Catrice – Catrice Light Correcting Serum Primer (SK TADY). Je to primer, který nanese pod make-up a který celou tvář nádherně rozjasní aniž by to vypadalo, že máte třpytky na tvářích či nose, což se s pudrovými rozjasňovači, které nejsou dostatečně jemně namleté, může často stát. Pleť můžete nechat pouze s primerem, nebo pokud potřebujete malinko krytí, tak doporučuji skvělý Catrice 1 minute Face Perfector (SK TADY), který zakryje jemné nedokonalosti, ale pořád vypadá krásně přirozeně.

Rty k nakousnutí

Pokud cítíte, že vaše rty potřebují trochu toho oomph, objem jim dodáte i přirozenou cestou – stačí použít Catrice Volumizing Lip Balm (SK TADY). Tento fantastický balzám vám rty zvětší a budou hedvábně jemné na dotek! Lesk svým rtům dodáte vyživujícím máslem na rty Catrice Dewy-Full Lips Conditioning Lip Butter (SK TADY) s extra hydratačním účinkem. Ale nemusíte se bát ani výrazných odstínů Maybelline Superstay Matte Ink (SK TADY), které se hodí pro okořenění jemného make-upu na večerní randez vous.

Minimalistické oční stíny

Pro opravdu přirozeně vystínovaná oční víčka sáhněte po paletce Revolution Beyond Flawless Palette (SK TADY), který obsahuje 32 stínů! Najdete v ní zemité tóny, ale i lehce třpytivé a rozjasňující máslové odstíny. Pokud jsou na vás neutrální tóny moc usedlé, tak můžete zkusit voňavou paletku I Heart Revolution Chocolate and Peaches Eyeshadow Palette (SK TADY), ve které najdete skvostné meruňkové a lososové odstíny. Ty se perfektně hodí k jemnému líčení letošního roku! Řasám dodejte objem s kultovní řasenkou Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara (SK TADY)! Nemusíte se bát ani hnědého odstínu, který je přirozenější a pohled opticky zjemní.

Divoké, ale upravené obočí

Pokud vaše oboční není úplně perfektní a cítíte, že potřebujete některá místa vyplnit, vyzkoušejte L’Oréal Paris Brow Artist Xpert Pencil (SK TADY) – jednotlivé chloupky můžete precizním hrotem dokreslit a praktický kartáček na druhé straně vám pomůže obočí vytvarovat. Pokud jste s vaším obočím spokojena a potřebujete ho jen zafixovat, vyzkoušejte L’Oréal Paris Brow Artist Plumper (SK TADY). Tento gel dodá vašemu obočí tendy plnost a zafixuje ho po celý den!

You May Also Like

Leave a Reply