SEARCH

Kultovní značka: Color WOW a recenze Color Wow Dream Coat

Kultovní značka: Color WOW a recenze Color Wow Dream Coat

Máte nádherné barvené vlasy, které po perném jaru potřebují trochu oživit? Jsou zplihlé, unavené a bez lesku? Třepí se vám konečky, vysychají délky a mastí se vám kořínky? 

Americká značka hollywoodských hvězd Color WOW je určená pro péči o všechny typy barvených vlasů. Značku Color WOW si oblíbilo hned několik amerických hvězd jako jsou například Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Ariana Grande. O úspěchu a účinnosti produktů svědčí také to, že dosud získaly neuvěřitelných 56 ocenění v oblasti péče o vlasy. K nejvíce oceňovaným produktům patří bezpochyby patentovaný sprej na vlasy Dream Coat Supernatural Spray, který vytváří dokonale hladký až skleněný vzhled vlasů s nepropustným vodotěsným pláštěm.

Veškeré produkty nejsou testovány na zvířatech a neobsahují sulfáty, parabeny a toxické látky.

Recenze Color WOW Dream Coat Supernatural Spray

Zkoušíte neustále nové a nové produkty, pro dokonale hladké vlasy, ale po pár hodinách vám účes zplihne a vlasy si dělají co chtějí? Vyzkoušejte novinku, která dostala hned několik ocenění na Beauty Awards a to sprej Dream Coat Supernatural od prestižní značky Color Wow. Supernatural sprej magicky transformuje texturu vlasů a bojuje proti vlhkosti a chrání vlasy před UV zářením. Inspirovaný novými technologiemi, pokrývá každý pramen vlasů zvlášť neviditelným vodotěsným pláštěm, který vydrží až 3 umytí šamponem. Polymer, který je aktivován teplem utěsní vlhkost a vlasy jsou úžasně hladké, jemné a získají neuvěřitelný lesk. Sprej neobsahuje parabeny a sulfáty.

Vlastnosti:

  • Ochrana před povětrnostními vlivy,
  • zabraňuje krepatění,
  • dodává vlasům hladkost a jemnost,
  • chrání před UV zářením,
  • dodává neuvěřitelný lesk,
  • bez parabenů a sulfátů.

Použití:

Umyté vlasy lehce vysušte ručníkem. Sprej rovnoměrně nastříkejte po celé délce vlasů a poté vyfoukejte. Sprej Dream Coat je aktivován teplem a účinky vydrží až 72 hodin nebo až 3 umytí šamponem. Pro maximální efekt a ošetření barvených vlasů doporučujeme použít s přípravkem Color Wow Bionic Tonic Kale Coctail (SK TADY), který má silný posilující účinek, vyhlazuje vlasy a chrání je před tepelnou úpravou. 

A jak tento kultovní sprej na vlasy funguje? Skvěle! Pokud se vaše vlasy cítí unavené a chybí jim život, tak stačí jednou do měsíce použít sprej Color Wow Dream Coat Supernatural na mokré vlasy a poté vysušit fénem. Vlasová vlákna obalí neviditelným filtrem, který na vlasech vydrží i přes jejich umytí. Všechny produkty značky Color Wow neskutečně krásně voní a díky složení bez sulfátů a parabenů na vlasech tento sprej není téměř cítit. Nejsou zatížené, ale jsou nádherně uhlazené. První den po použití jsou vlasy obzvláště neskutečně lesklé a souhlasím, že mají až „skleněný“ efekt. Obzvláště na dlouhých rovných vlasech tento efekt opravdu vyniká.

Koupit Dream Coat Supernatural Spray (SK TADY)

Všechny produkty Color WOW včetně Dream Coat Supernatural Spray najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply