SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Která řada Farouk CHI je pro mě ta pravá?[:]

[:cz]Alžběta testuje: Která řada Farouk CHI je pro mě ta pravá?[:]

[:cz]

Farouk CHI Luxury Black Seed Oil

Farouk CHI Luxury Black Seed Oil je luxusní řada k péči o vlasy, která je omlazuje, revitalizuje a posiluje díky obsahu oleje z černuchy seté. Tento exotický olej je znám pro bohaté složení výživných látek, které dodávají vlasům lesk a hedvábnou měkkost. Olej z černuchy seté je jedním z nejvíce ceněných olejů již od dob starých Egypťanů vzhledem ke zkrášlujícím vlastnostem, které má. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty, které skvěle hydratují a omlazují vlasy od kořínků až po konečky.

 

 

Farouk CHI Tea Tree Oil

Farouk CHI Tea Tree Oil je profesionální řada pro péči o vlasy na bázi Tea Tree oleje, který je nejdůležitější složkou celé řady. Fenomén oleje má svůj zdroj v silném antiseptickém a antibakteriálním působení, díky čemuž se řada CHI Tea Tree Oil skvěle osvědčila u osob se sklony k lupům a s citlivou pokožkou hlavy. Složení obohacené o levandulový olej, heřmánek a mátu pepernou upravuje fungování mazových žláz a obnovuje správnou hladinu hydratace vlasů, přičemž odstraňuje podráždění pokožky hlavy.

 

 

Farouk CHI Keratin

Farouk CHI Keratin je profeionální řada pro zničené a lámavé vlasy. Díky obsahu keratinu, hedvábí a přírodních olejů vlasy hydratuje, regeneruje a zabraňuje jejich lámání. Správné používání kosmetiky CHI Keratin napravuje elasticitu vlasů, navrací rovnováhu hydratace a dodává přirozený lesk. CHI Keratin je kompletní regenerační kůra, která si poradí i s těmi nejvíce zničenými vlasy. Arganový olej, jojoba, keratin a přírodní hedvábí – to je efektivní způsob navrácení zdraví a lesku vašim vlasům.

 

 

Farouk CHI Rose Hip Oil

Farouk CHI Rose Hip Oil je profesionální řada vytvořená s ohledem na barvené vlasy a plně přizpůsobená potřebám vlasů oslabených chemickými zákroky. Základní složka řady je olej z šípkové růže. Právě ten je receptem na dlouhodobou ochranu barvy a maximální prodloužení jejího lesku. Olej na vlasech vytváří ochrannou vrstvu, která zajistí hydrataci a zabrání ztrátě pigmentu. Vysoký obsah vitamínu A, C, E a nenasycených mastných kyselin je výživnou injekcí, která bleskově zregeneruje zničené a přesušené vlasy.

 

 

Farouk CHI Argan Oil

Řada Farouk CHI Argan Oil je unikátní kombinací arganového oleje a morignového oleje. Toto složení představuje vyživující a intenzivně hydratující komplex na suché a zničené vlasy. Arganový olej je skutečně bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, které intezivně regenerují vlákna vlasů a tvoří kolem nich ochranný plášť. Díky tomu jsou vlasy odolné proti působení vysoké teploty během kadeřnických zákroků a jsou chráněny před UV zářením.

 

 

Farouk CHI Deep Brilliance Professional 

Farouk CHI Deep Brilliance Professional je řada založená na základě olivového oleje a oleje monoi, který je spojením kokosového oleje a výtažku z květů gardénie. Tato jedinečná směs výživných látek napomáhá narovnávat vlasy, regeneruje poškozené vlasy a zabraňuje poškození vlasů do budoucnosti. Farouk CHI Deep Brilliance Professional je zárukou optimální péče a regenerace kudrnatých vlasů a vlasů po chemickém zákroku. Tato řada obnovuje hydrataci, prodlužuje účinky žehlení vlasů a vytváří na nich ochranný film.

 

[icon name=“shopping-basket“ class=““ unprefixed_class=““] VŠECHNY PRODUKTY

Farouk CHI má v kolekci i další řady, v tomto článku jsme vybrali ty nejpopulárnější mezi našemi zákazníky a zákaznicemi. Jistě neváhejte vyzkoušet i ty další!


Informace jsou čerpány z oficiálních zdrojů značky Farouk Systems. [:]

You May Also Like

Leave a Reply