SEARCH

Kérastase Genesis: Pro suché a mastné vlasy se sklonem k padání

Kérastase Genesis: Pro suché a mastné vlasy se sklonem k padání

Dnes pro vás mám očekávanou novinku pro vlasy se sklonem k padání vlasů – Kérastase Genesis (SK TADY). 

Luxusní značka Kérastase přišla na to, že s vypadáváním se potýkají především 2 typy vlasů – suché a mastné. Proto vyvinuli řadu se 7 produkty, které aktivně brání padání vlasů u samotných kořínků, ale také zpevňují vlasové vlákno a zabraňují tak jeho lámání. Produkty v této řadě jsou napěchované účinnými látkami z přírody, jako je například kořen zázvoru nebo plesnivec alpský. Samozřejmě obsahují i osvědčenou složku pro potlačení padání vlasů – Aminexil. 

A jak si vybrat tu správnou rutinu s produkty Genesis? 

Rutina pro suché vlasy se sklonem k padání

Kérastase Genesis: Pro suché a mastné vlasy se sklonem k padání

Trápí vás suché vlasy a k tomu navíc padání vlasů? Nezoufejte – tato 4-kroková rutina je pro vás to pravé.

  1. krok: Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Shampoo 250 ml (SK TADY)
  2. krok: Kérastase Genesis Masque Reconstituant Mask 200 ml (SK TADY)
  3. krok: Kérastase Genesis Défense Thermique Fluid 150 ml (SK TADY)
  4. krok: Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant 90 ml (SK TADY)

Rutina pro snadno se mastící vlasy se sklonem k padání

Kérastase Genesis: Pro suché a mastné vlasy se sklonem k padání

Jsou vaše vlasy naopak mastné a přesto neustále bojujete s jejich vypadáváním? Pro vás Kérastase vyvinul tuto snadnou 4-krokovou rutinu.

  1. krok: Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo 250 ml (SK TADY)
  2. krok: Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 200 ml (SK TADY)
  3. krok: Kérastase Genesis Défense Thermique Fluid 150 ml (SK TADY)
  4. krok: Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant 90 ml (SK TADY)

A kterou rutinu jsme vyzkoušeli my? U nás v kanceláři jsme zkoušeli tu, která je vhodná především na snadno mastící se vlasy. Na první pohled jsem byla neskutečně okouzlena krásným Kérastase designem (který je ve světě vlasové péče jeden z mých nejoblíbenějších) a luxusní, téměř parfémovou vůní. Pokud používáte produkty Kérastase, tak víte, že každá řada má velmi specifickou aromatickou vůni, která jejich použití mění v opravdový zážitek.

A jak produkty fungovaly? Vlasy byly po použití šamponové lázně Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant (SK TADY) nejen voňavé, ale především čisté. Pokožka hlavy i vlasové vlákno bylo čisté a lehce zhrublé (vlasové vlákno v jeho přirozené podobě je lehce hrubé, až použití dalších produktů ho „uhlazuje“, aby bylo jemné na dotek). Pokud používáte větší množství stylingových produktů, tak není vůbec na škodu šampon aplikovat dvakrát. První aplikace vymyje zbytky stylingu, druhá aplikace umožní aktivním látkám proniknout do pokožky hlavy i vlasového vlákna a účinně působit.

Kondicionér, tedy vyživující péče Kérastase Genesis Fondant Renforcateur (SK TADY) není příliš hutný a dobře se do vlasů vmasíruje. Vlasy, které se často mastí, mají tendenci být zatížené a na hlavě jsou až nepříjemně těžké. Tento kondicionér je velmi lehký, vlasy jsou po něm stále pěkně čisté, navíc jsou hladké a lesklé, s pěkným nadýchaným objemem.

Pokud používáte tepelný styling (já používám žehličku několikrát týdně), tak určitě nevynechejte termoochranný krém Kérastase Genesis Défense Thermique Fluid (SK TADY). Dvakrát stříknu sprej do dlaní a poté ho zapracuji prsty do délek a konečků vlasů. Ta vůně je nádherná! A navíc vlasy chrání před teplotou až 230 stupňů. Opět – tento krém je velmi lehký, takže ani mastícím se vlasům neudělá žádnou neplechu.

Posledním krokem je na první pohled skvostné a luxusní sérum Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant (SK TADY). Toto sérum je specificky vyvinuto s obsahem 1,5% Aminexilu – látky, kterou znáte z těch nejúčinnějších produktů proti vypadávání vlasů. V kombinaci s výtažky ze zázvorového kořene a plesnivce alpského vzniklo toto vysoce účinné denní sérum. Nanášejte ho denně na suchou pokožku hlavy nejlépe hned ráno popř. večer. Aplikujte 3-4 dávky pipety na pokožku hlavy a jemně vmasírujte. Po provedení masáže z vlasů neoplachujte. Ani nemusíte – sérum je jako ostatní produkty v této řadě krásně lehké a na pokožce ho vlastně necítíte. Pro maximální účinek používejte po dobu 6 týdnů v kombinaci s ostatními produkty řady Kérastase Génesis.

Tuto řady vyzkoušely i naše oblíbené odbornice na krásné vlasy, podívejte se!

You May Also Like

Leave a Reply