SEARCH

Recenze Joico K-Pak Color Therapy

Recenze Joico K-Pak Color Therapy

Léto je pro každé vlasy náročné. Všichni trávíme většinu času venku na sluníčku, a i když se snažíme chránit naše vlasy pokrývkou hlavy, tak i přesto barva našich vlasů vybledá a ztrácí lesk. Jak se tomu dá zabránit?

Profesionální vlasová kosmetika Joico K-Pak Color Therapy přivede vaše barvené vlasy zpět k životu. Extrakt z hedvábí, sóji a mořských řas dodá vaším vlasům jedinečnou hebkost, obnoví poškozenou vlasovou strukturu a prodlouží zářivou a intenzivní barvu vašich vlasů. VYZKOUŠEJTE ZDE (SK TU)

Řada produktů Joico K-PAK Color Therapy byla vytvořena s ohledem na barvené vlasy. Obsahuje šampon, kondicionér, masku a termochranný sprej, které pomáhají zlepšit barvu a zdravý vzhled vlasů.

Dva botanické oleje: africký Manketti a Arganový olej, společně působí na snížení vyblednutí a poškození a zároveň zajišťují živost a lesk vlasů. Oba jsou bohaté na vitamín E, který pomáhá chránit vlasy před vnějšími vlivy, které mohou přispět k nežádoucímu vyblednutí barev. Barvené vlasy jsou většinou náchylné k vysušení. Naštěstí tyto dva botanické oleje, také napomáhají k obnovení hydratace a výživě poškozených vlasů.

Recenze Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Shampoo:

Zachovejte zářivou barvu a lesk s tímto speciálně vytvořeným šamponem pro barvené vlasy. Šampon má bílou krémovou texturu, která se snadno nanáší na vlasy, zanechává je čisté a svěží. Luxusní pěna, naplněná antioxidačními oleji jemně čistí, a navíc zabraňuje vyblednutí vašeho zářivého odstínu. Vlasům dodává jemný pocit a zároveň potřebnou výživu. VYZKOUŠEJTE ZDE (SK TU)

Recenze Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector Daily Shine & Protect Spray

Ačkoli se tomu těžko věří, zdá se, že Joico nalezlo štěstí ve spreji. Jejich multifunkční sprej zamyká barvu vašich vlasů, posiluje je, chrání je před tepelným stylingem, rozčesává, zabraňuje krepatění, zvyšuje lesk a chrání barvu vlasů před UVA a UVB paprsky.

Tento multifunkční sprej s bílou až mléčnou texturou a krásnou květinovo- kokosovou vůní, která ve vlasech zůstává po několik dní, je ideálním společníkem na dovolenou za sluncem. Chrání barvu vlasů před blednutím či vymýváním. Lehký sprej vlasy nezatěžuje, nezanechává mastný film a při jeho používání jsou vlasy hydratované, hladké a zářivě lesklé.

Bezoplachový sprej nejdříve důkladně protřepejte, aby se účinné složky spojily, poté nastříkejte na umyté, lehce vysušené vlasy po celé jejich délce. Neoplachujte a vyfoukejte vlasy fénem nebo nechte volně uschnout. A výsledek? Krásné lesklé a zářivé vlasy, chráněné před vnějšími vlivy a tepelným stylingem. VYZKOUŠEJTE ZDE (SK TU)

You May Also Like

Leave a Reply