SEARCH

Jak správně použít Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment?

Jak správně použít Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment?

Konečně tu máme dlouho očekávanou novinku Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment v limitované sadě s luxusním vzorkem produktu Olaplex No.3 Hair Perfector. 

Olaplex je jedinečná intenzivní regenerační péče pro silně poškozené vlasy chemickým ošetřením, stylingem a povětrnostními vlivy. Jeho receptura obnovuje a posiluje strukturu vlasového vlákna a jako jediná na trhu opravuje poškozené disulfidové vazby. Milujete intenzivní ošetření Olaplex a chcete prodloužit dobu mezi návštěvami kadeřnického salonu? Dvoukrokový systém Olaplex No.0 spolu s Olaplexem No.3 jsou tu pro vás! 

Co je to Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment?

Olaplex je jedinečná intenzivní regenerační péče pro silně poškozené vlasy chemickým ošetřením, stylingem a povětrnostními vlivy. Jeho receptura obnovuje a posiluje strukturu vlasového vlákna a jako jediná na trhu opravuje poškozené disulfidové vazby. 

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment je inspirovaný profesionálním ošetřením s nejvyšší koncentrací patentované molekuly Olaplex. Jeho složení je velmi podobné originálnímu intenzivnímu salonnímu ošetření Olaplex, nicméně jeho intenzita je slabší, proto je vhodný a bezpečný pro domácí použití. Je prvním krokem k obnovení vlasů, posiluje vlasy zevnitř, omezuje lámání a zlepšuje strukturu vlasů, které jsou poté silné, zdravé a plné života. Ideální je jeho použití mezi návštěvami salonu, obzvláště pokud jsou vaše vlasy barvené nebo zesvětlované. 

Použitím produktu Olaplex No.0 připravíte vlasy na následné ošetření produktem Olaplex No.3. Použijte tento produkt vždy jako krok jedna ve dvou krokovém systému spolu s produktem Olaplex No.3, samostatně produkt nebude správně účinkovat.

Produkty Olaplex jsou bez parabenů, sulfátů a jsou vhodné pro vegany.      

Jak správně použít Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment?

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment naneste v hojném množství na suché vlasy po celé jejich délce. Dbejte na to, aby vlasy byly produktem dostatečně saturované, proto je vhodná aplikace po jednotlivých pramenech. Nechte působit 10 minut. Neoplachujte! Poté aplikujte Olaplex No.3 Hair Perfector, vlasy pročešte podle potřeby a nechte působit minimálně dalších 10 minut. Pokud jsou vaše vlasy výrazně poškozené, nechte působit 15-20 minut. Poté vlasy řádně opláchněte a umyjte šamponem a ošetřete kondicionérem. Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít se šamponem Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml a Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml. Používejte 1x týdně, pro velmi poškozené vlasy používejte 2-3 týdně. 

Použijte tento produkt vždy jako krok jedna ve dvou krokovém systému spolu s produktem Olaplex No.3, samostatně produkt nebude správně účinkovat.

Jak použít Olaplex No.3 Hair Perfector 30 ml samostatně?

Olaplex No.3 je možné použít i samostatně, bez přípravy produktem Olaplex No.0. Jeho účinek bude méně intenzivní než při použití kompletního dvoukrokového systému. 

Přiměřené množství péče Olaplex No.3 Hair Perfector naneste na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit minimálně 10 minut – u velmi poškozených vlasů doporučujeme nechat působit přes noc. Poté vlasy řádně opláchněte a umyjte šamponem a ošetřete kondicionérem. Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít se šamponem Olaplex N°4 Bond Maintenance Shampoo 250 a Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml. Používejte 1x týdně po salonním ošetření intezivní regenerační kúrou Olaplex. 

Všechny produkty Olaplex najdete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply