SEARCH

Jak na nepoddajné vlasy se značkou Kérastase

Jak na nepoddajné vlasy se značkou Kérastase

Trápí vás poletující nepoddajné vlasy, které se nepříjemně krepatí a těžko pročesávají? Kérastase pro vás má perfektní řešení ve formě luxusní řady Kérastase Discipline.

Jedinečná řada Kérastase Discipline se dokonale postará o vaše nepoddajné vlasy. Usměrní, uhladí, vyhladí vlasové vlákno a vlasy se tak stanou poslušnými, pevnými a krásnými. Produkty obsahují technologii Morpho-Kératine™, která divoké vlasy zkrotí, aktivně uhlazuje vlasové vlákno a dodává mu pružnost.

Řadu Kérastase Discipline jsem používala poslední měsíc na mé hrubší vlasy, které byly přes prosinec namáhány těžším party stylingem a vlhkým chladným počasí. Na blogu najdete celou recenzi produktů, které jsem vyzkoušela.

Recenze Kérastase Discipline

Vlastnosti:

  • okamžitě uhlazuje a usměrňuje nepoddajné vlasy
  • chrání vlasy před krepatěním, usnadňuje jejich styling a rozčesávání
  • změkčuje a zjemňuje vlasy, dodává jim zářivý lesk
  • obnovuje ztracenou flexibilitu vlasových vláken
  • dodává vlasům hydrataci, výživu a flexibilitu vlasovému vláknu

Složení:

  • Technologii Morpho-Kératine™ – dodává vlasům disciplínu a pružnost
  • Lipidy – vyhlazují vlasy a zamezují krepatění
  • Změkčovací činidla – zajišťují měkkost vlasů

Produkty této řady naprosto nádherně voní – je to lehká, sladká květinová vůně, které příjemně provoní vlasy, ale nebije se s parfémem.

Na mých zhrublých unavených vlasech jsem již po dvou týdnech viděla značné zlepšení – na dotek jsou vlasy výrazně měkčí, snadněji se rozčesávají a méně trčí. Po měsíci vidím opravdu výrazné zlepšení v textuře vlasů, ani po dlouhém dnu v práci nemám vlasy nevzhledně zacuchané a i krepatění a poletování je eliminováno. Určitě neuvidíte rozdíl hned po prvním použití, nicméně při pravidelném používání (2-3x týdně) jsem na svých hrubých vlasech viděla výrazný rozdíl v jejich kvalitě a textuře vlasového vlákna.

Používala jsem šampon Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml bez sulfátů (SK TADY) a kondicionér Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste 200 ml (SK TADY).

Celou řadu najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply