SEARCH

Hluboce vyživující vlasová péče s výtažky z opuncie mexické

Hluboce vyživující vlasová péče s výtažky z opuncie mexické

Často od vás dostáváme dotazy na recenze specifických produktů či značek, a proto jsme dnes k recenzi vybrali hloubkově hydratační řadu vlasové péče s výtažky z opuncie mexické od značky Schwarzkopf Professional.  

Opuncie mexická neboli barbary fig je známá pro své antioxidační, antiseptické a krevní cirkulaci podporující účinky.  Chrání vlasovou pokožku před onemocněními a zároveň ji skvěle prokrvuje. Tím podporuje cirkulaci živin do vlasového vlákna, které je lépe vyživené, neláme se, je méně křehké a celkově výrazně zdravější. Chrání vlasové vlákno proti vnějším vlivům, takže je skvělá jak na parné léto u moře, tak do rušného města. 

Také vás tato vyživující péče na vlasy s výtažky z exotické opuncie tak láká?

Recenze Schwarzkopf Professional Oil Miracles Barbary Fig

V této extrémně hydratační řadě najdete šampon, masku, bezoplachový kondicionér a intenzivní vlasovou kúru.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Shampoo 200 ml (SK TADY)

Oil Miracle Barbary Fig Oil Shampoo je regenerační šampon na vlasy s keratinem a s olejem z Opuncie mexické u které byl prokázán ještě lepší regenerační účinek než u Arganového oleje. Obnovující šampon pro suché, poškozené, nudné vlasy, které potřebují doplnit vitamíny a lesk. Má antistatické účinky, dodává lesk a připravuje vlasy na další péči.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Mask 150 ml (SK TADY)

Bohatá pečující maska pro poškozené vlasy bez života. Hluboce vyživuje a hydratuje. Usnadňuje rozčesávání, zpevňuje a zvyšuje elasticitu vlasového vlákna a redukuje tak lámání vlasů. Perfektně vyhlazuje povrch vlasů a dodává zářivý lesk. Obsahuje výtažek ze semen opuncie (Barbary Fig) – zázračný omlazující elixír, který je v pleťové kosmetice používán také proti vráskám. Je dokonce až čtyřikrát účinnější než známý arganový olej. Jeho mimořádnost spočívá hlavně ve schopnosti bojovat proti stárnutí, ale také ve výjimečně vysokém obsahu vitamínu E, esenciálních mastných kyselin a omega 6. Tento silný antioxidant zastavuje stárnutí buněk, stimuluje jejich obnovu a pomáhá chránit před volnými radikály. Vyhlazuje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Vhodné pro suché, drsné a poškozené vlasy, které vypadají jako bez života a postrádají lesk.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Milk 150 ml (SK TADY)

Bohaté vyhlazení a detailní péče ve vlasovém kondicionéru pro normální nebo husté vlasy, které jsou suché, poškozené a hrubé. Kombinuje mikrokeratin a olej z opuncie mexické pro zdravý vzhled a lesk vlasů.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil Keratin Restorative Treatment 100 ml (SK TADY)

Schwarzkopf Professional Oil Ultime s obsahem oleje z opuncie mexické pro bohatou úpravu vlasů, kterým dodává lesk,vyživuje je a usnadňuje rozčesávání suchých křehkých vlasů.

Tuto řadu doporučuji ne příliš jemným, ale velmi vysušeným vlasům, a to ať už po dovolené strávené ve slunné zemi nebo po chemickém ošetření vlasů v salonu. Vlasy tato řada nezatíží, nicméně budou pevnější a na dotek ucítíte, že vlasové vlákno je krásně zacelené a vyplněné. Na pokožce hlavy je šampon velmi příjemný a nemastí ji. Masku aplikujte pouze do délek a konečků, kde působí nejefektivněji. Celá kolekce navíc nádherně sladce voní!

You May Also Like

Leave a Reply