SEARCH

Domácí regenerace vlasů: navraťte vlasům ztracenou vitalitu!

Domácí regenerace vlasů: navraťte vlasům ztracenou vitalitu!

Každodenní styling, vnější faktory (klimatizace, povětrnostní podmínky, chlad/teplo, sluneční záření…)  či jakákoliv jiná manipulace s našimi vlasy se velmi podepisuje na jejich kvalitě a zdraví. Trápí vás zničené, slabé a suché vlasy postrádající lesk a vitalitu nebo chcete poškození vlasů předcházet? Zařaďte do své pravidelné péče hloubkově regenerační produkty na vlasy, které navrátí díky výživným složkám do vlasů zpět nový život. Prozradíme vám, jak na to!

Jak regenerovat vlasy z pohodlí domova s výsledky jako ze salonu?

Nejdříve vše začíná správným výběrem veškerých vlasových přípravků. Ty se rozdělují podle typu vlasů (namáhané, barvené, suché, mastné, s citlivou pokožkou hlavy), míry jejich poškození a frekvenci jejich používání. Tyto produkty zpravidla, kromě nejrůznějších vitamínů a regeneračních látek, jsou obohaceny o blahodárné a účinné látky jako proteiny k zacelení vlasů, keratin k jejich uhlazení a posilující lipidy, které se hravě postarají o vitalitu a celkovou kvalitu vlasů.

Pokud chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků, doporučujeme ve vzájemné symbióze pečovat o vlasy jak z vnějšku tak i zevnitř. 

Vnější regenerace vlasů

Dostaňte své vlasy do kondice bez dlouhého čekání. Ať už vás trápí suché konečky vlasů, nezkrotná krepatá hříva, zplihlé vlasy bez objemu či vlasy postrádající lesk – kvalitní regenerační produkty si hravě s vašimi vlasovými problémy poradí a stanou se tak nedílnou součástí vaší vlasové rutiny.

 • Regenerační šampon  – dodá vlasům potřebnou hydrataci a výživu i při samotném čištění. Šetrně zbavuje vlasy i pokožku hlavy nečistot a zanechá vlasy čisté, ale zároveň vyživené a lesklé.
 •  Kondicionér na vlasy –  je regenerační vlasová péče, která šetrně a zároveň účinně rozčesává vlasy bez lámání, zabraňuje elektrizování vlasů a zajišťuje jednotný hedvábný efekt. Navíc uzavírá, uhlazuje a vyživuje vlasové vlákno a může se zaměřit přímo na specifické potřeby. Kondicionér by se měl používat následně po šamponu a to po každém mytí vlasů.
 • Maska na vlasy – dodává vlasům maximální dávku regenerační péče a intenzivně vyživuje vlas až do hloubky. Maska na vlasy by měla patřit do základní péče o vlasy a měla by se používat jednou týdně po použití šampónu, kdy je potřeba ji nechat chvíli působit.
 • Vlasová séra – obsahují vysokou koncentraci účinných složek, které intenzivně a okamžitě hydratují, uhlazují vlasy a hloubkově je regenerují. Lze si vybrat i mezi séry, které jsou určené přímo na noc nebo na den.
 • Spreje na vlasy – díky svému lehkému složení, které nezatěžuje jsou spreje na vlasy ideální volbou pro každodenní použití bez nutnosti oplachu mezi mytím vlasů. Spreje na vlasy zabraňují třepení konečků, udržují vlhkost uvnitř vlasů, hydratují a minimalizují poškození vlasů. Navíc nezanechávají na vlasech mastný film a snadno a rychle se aplikují a vstřebávají.
 •  Vlasové oleje – poskytují vlasům zářivý lesk a výživu, uzavírají roztřepené konečky a uhlazují vlasové vlákno. Oleje na vlasy se nanášejí do vlhkých či suchých vlasů a převážně pouze do konečků, aby vlays nezatížily. 

Vnitřní revitalizace vlasů

Tato metoda vám zabere zpravidla déle a první výsledky zaregistrujete až za pár týdnů či měsíců, ovšem její účinky jsou dlouhodobé a velmi efektivní. Nedílnou součástí vnitřní revitalizace vlasů je pravidelný pitný režim vody, na který spousty z nás zapomíná a i takový “banální krok” může udělat s našimi vlasy i pletí zázraky. Dalším ideálním krokem je zařadit do svého každodenního jídelníčku potraviny, které obsahují proteiny, mastné kyseliny, minerály a vitamíny. Pokud ovšem s jídelníčkem trochu tápete nebo se mu zkrátka nechcete do hloupky věnovat či ho máte naprosto brilantní, ale i tak potřebujete něco navíc –  na trhu v dnešní době existuje spousty doplňků stravy, které vám dodají potřebné živiny a vitamíny k regeneraci vlasů v jednom soustu. 

Cool Hair Booster

Cool Hair Booster je přírodní bylinný doplněk stravy, který podporuje zdravý růst vlasů a obnovuje jejich vitalitu, sílu a krásu.Tento doplněk stravy je bohatý na vitamíny a přírodní extrakty, které přispívají k udržení normálního stavu pokožky hlavy, podporují růst vlasů, zabraňují jejich řídnutí či lámání, obnovují jejich hustotu, sílu a zdravý vzhled. Blahodárné účinky přírodních ingrediencí zároveň zlepšují kvalitu pleti i nehtů a zpomalují stárnutí pleti.

Účinné látky
 • Biotin: Vitamín B7 známý jako vitamín krásy, působí proti padání, stárnutí a šedivění vlasů, zachovává jejich hustotu a zdravý vzhled, posiluje nehty a zlepšuje pokožku pleti. 
 • Serenoa plazivá: Přírodní extrakt z nízce rostoucí palmy, má léčivé účinky a podporuje růst vlasů. 
 • Šalvěj lékařská: Pečuje o pokožku hlavy, eliminuje tvorbu lupů, stimuluje růst vlasů a dodává mdlým vlasům lesk a sílu.
 •  Lékořice lysá: Má antioxidační a antibakteriální účinky, podporuje imunitní systém, zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku hlavy. 
 • Kopřiva dvoudomá: Bohatá na kyselinu křemičitou, posiluje strukturu vlasů, působí proti padání vlasů, zamezuje nadměrnému maštění, regeneruje pokožku hlavy a obnovuje poddajnost a hustotu vlasů. 
 • Světlice bavířská: Bohatá na vitamín E a kyselinu linolovou, zabraňuje vysoušení, vypadávání a lámání vlasů, zlepšuje kvalitu pleti i nehtů a zpomaluje stárnutí pleti.

You May Also Like

Leave a Reply