SEARCH

Alžběta testuje: Detoxikační zázrak – Redken Clean Maniac

Alžběta testuje: Detoxikační zázrak – Redken Clean Maniac

V neděli má být až 14 stupňů, slyšeli jste to?! To je už na tílko, jak by řekla moje maminka. Já jsem tedy její otužilost nezdědila, nicméně naprosto souhlasím, že teď je ta pravá chvíle začít s pomalou, ale jistou přípravou na jaro.

KROK I: Pořádná detoxikace vlasů a pleti

Sluníčko, které se již tak neoblomně dere přes únorové mraky, nás úplně vybízí k relaxačnímu odpoledni s pleťovou maskou, vlasovým zábalem a voňavou svíčkou (třeba taková jarní levandule zní perfektně!). Dnes tu mám pro vás jednu takovou detoxikační vychytávku – řada Clean Maniac od značky profesionální vlasové kosmetiky Redken.

A proč právě tato řada? Clean Maniac přichází s micelární péčí, která zanechává vlasy s jedinečným pocitem čistoty po celý den. Hloubkově vlasy čistí a lehce hydratuje pro vzdušný vzhled.

Co to je micelární vlasová péče?

Micelární šampony, kondicionéry, masky, ale i produkty k čištění pleti, oděvů nebo dokonce nádobí. Micelární technologie je dnes všude kolem nás. Ale řekněme si to na rovinu – víme, co to ty miceláry jsou?

Tak zaprvé – micelární technologie obsahuje tzv. MICELY. Jsou to malé, našemu oku neviditelné, částečky, které se navzájem přitahují jak s vodou, tak s olejem. Při mytí vlasů jsou velmi jemné, ale efektivní – fungují tak trochu jako magnet. Navážou se na „špínu“ ve vašich vlasech, která se pak podstatně snadněji vyplaví. Produkty s micelární technologií jsou tedy vhodné i pro citlivou pokožku a na velmi jemné vlasy (ale samozřejmě i pro normální nebo problematickou pokožku a hrubší vlasy) a zároveň jsou velmi efektivní v očišťování vlasů i vlasové pokožky.

Produkty Redken Clean Maniac jsou bez obsahu sulfátů a silikonů, usnadňují rozčesávání vlasů, dodávají potřebnou hydrataci a pocit dlouhotrvající svěžesti. Navíc krásně svěže voní! Sama šampon a kondicionér testuji již pár týdnů a nemohu si je vynachválit. Vlasy mi vůbec nezatíží, na hlavě nesvědí (mám jemnou pokožku na hlavě a většina „osvěžujících“ šamponů, které velmi často obsahují mentol, mi způsobuje přecitlivělost a svědění) a mám po použití příjemný pocit nadýchanosti.

Celou řadu najdete TADY. A SK TADY.

You May Also Like

Leave a Reply