SEARCH

COOL HAIR BOOSTER: Veganský bylinný doplněk stravy pro růst a kvalitu vlasů

COOL HAIR BOOSTER: Veganský bylinný doplněk stravy pro růst a kvalitu vlasů

Léto je skvělý čas na předvedení zdravé pokožky, vlasů a nehtů! Stav vaší pokožky, vlasů a nehtů je odrazem vašeho celkového zdravotního stavu. Víte, jak nejlépe docílit sametově hebké pokožky, zdravých nehtů a nádherně lesklých vlasů? Vyvážená strava! Jíte dostatek zeleniny a ovoce spolu s menší porcí bílkovin, zdravých tuků a obilovin, ale přesto nejsou vaše vlasy, nehty a pleť takové, jak si přejete?

Někdy je pro podporu vašeho těla nutná suplementace vitamíny. Bylinné doplňky stravy pro zdravé vlasy, pokožku a nehty obsahují živiny, jako jsou biotin, vitamíny B a další. Tyto vitamíny podporují produkci keratinu, který je základním stavebním prvkem pro vaši pokožku, vlasy a nehty.

Dlouho jsme testovali to nejlepší možné složení a vytvořili pro vás náš první bylinný doplněk stravy COOL HAIR BOOSTER!“

Proč je COOL HAIR BOOSTER perfektním vlasových stimulantem?

 • Přírodní bylinný doplněk stravy pro růst a kvalitu vlasů,
 • obnovuje ztracenou vitalitu vlasů, pleti i nehtů,
 • podporuje růst vlasů, zabraňuje jejich řídnutí či lámání,
 • zlepšuje stav citlivé či podrážděné pokožky hlavy,
 • udržuje husté, silné a zdravé vlasy,
 • 100% přírodní + veganské složení,
 • vhodný pro ženy i muže.

Jaké jsou aktivní látky v našem bylinném veganském dopňku stravy?

Biotin: Vitamín B7 známý jako vitamín krásy, působí proti padání, stárnutí a šedivění vlasů, zachovává jejich hustotu a zdravý vzhled, posiluje nehty a zlepšuje pokožku pleti.

Serenoa plazivá: Přírodní extrakt z nízce rostoucí palmy, má léčivé účinky a podporuje růst vlasů.

Šalvěj lékařská: Pečuje o pokožku hlavy, eliminuje tvorbu lupů, stimuluje růst vlasů a dodává mdlým vlasům lesk a sílu.

Lékořice lysá: Má antioxidační a antibakteriální účinky, podporuje imunitní systém, zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku hlavy.

Kopřiva dvoudomá: Bohatá na kyselinu křemičitou, posiluje strukturu vlasů, působí proti padání vlasů, zamezuje nadměrnému maštění, regeneruje pokožku hlavy a obnovuje poddajnost a hustotu vlasů.

Světlice barvířská: Bohatá na vitamín E a kyselinu linolovou, zabraňuje vysoušení, vypadávání a lámání vlasů, zlepšuje kvalitu pleti i nehtů a zpomaluje stárnutí pleti.

Šalvěj lékařský, lékořice a světlice barvířská. To jsou rostliny bohaté na vápník, draslík, které jsou důležité pro fungování rychle rostoucích tkání, jako je kůže a nehty. Tyto rostliny vyživují, posilují a zpevňují vlasy a nehty a napomáhají jejich pružnosti.

Biotin a mocné vitamíny skupiny B obsažené v bylinném doplňku stravy COOL HAIR BOOSTER obsahuji B-komplex, který je nezbytný pro růst vlasů a pokožky. Biotin se používá ke snížení nebo prevenci vypadávání vlasů.

Kdy COOL HAIR BOOSTER užívat?

 • Vlasy nadměrně vypadávají a řídnou,
 • vlasy rostou pomalu a lámou se,
 • vlasy jsou hrubé, nepoddajné a zacuchávají se,
 • svědivá pokožka hlavy a lupy,
 • toužíte po hustších a delších vlasech,
 • chcete preventivně pečovat o zdraví vlasů, nehtů a pleti,
 • vaše pleť a nehty ztrácejí na kvalitě,
 • pleť je unavená, nehty se lámou.

Jak COOL HAIR BOOSTER používat?

Bylinný doplněk stravy COOL HAIR BOOSTER jednoduše zařaďte do vaší každodenní rutiny a vaše pokožka, vlasy a nehty budou silné, zdravé a lesklé. Vaše tělo a vaše vlasy potřebují vyváženou stravu bohatou na živiny a také dostatek vody. Doporučujeme 2 tobolky denně zapít velkou sklenicí vody a zároveň si zajistit dostatečný příjem vody po celý den na základě vaší hmotnosti. Přestože zlepšení pocítíte již po prvním měsíci pravidelného používání dle doporučeného dávkování, pro optimální výsledky používejte minimálně 3 měsíce.

Zakoupit ho můžete exkluzivně na našich stránkách ZDE (SK TU).

Za krásné, zdravé a dlouhé vlasy! S COOL HAIR BOOSTEREM!

You May Also Like

Leave a Reply