SEARCH

COLOR WOW DREAM COCKTAILS: Zázračné koktejly pro vaše vlasy

COLOR WOW DREAM COCKTAILS: Zázračné koktejly pro vaše vlasy

S příchodem jara máme všichni daleko větší tendenci používat žehličky a kulmy. Protože buďme upřímní, ve vlhkém zimním podnebí se nám nikomu nechtělo se svými vlasy vytvářet nějaké náročnější účesy, ale na jaře a v létě je to lákavé. A jaký je výsledek používání tepelného stylingu na naše vlasy? Jsou poškozené a velmi lámavé. Začnou se vám třepit konečky, vysychat délky a mastit kořínky. Jak tomu předejít? Americká kultovní značka vlasové kosmetiky COLOR WOW přišla s bezoplachovými koktejly DREAM COCKTAIL, které obnoví vaše vlasy a posílí jejich vnitřní vazby! Jsou rovnou tři a já jsem je pro vás všechny vyzkoušela!

RECENZE: Color Wow Kale Cocktail Bionic Tonic

Color Wow Kale Cocktail Bionic Tonic je vhodný pro křehké a slabé vlasy se sklonem k lámání, které jsou poškozené častým barvením či chemickým ošetřením. Posiluje vnitřní vazby vlasů a je klinicky prokázáno, že při jediném použití posiluje vlasy o více než 50%.

Toto bezoplachové bionické tonikum s obsahem katránu přímořského pomáhá znovu spojit a posílit důležité vnitřní vazby vlasů. Tento koktejl, který je nabitý aminokyselinami bílkovinami a vitamínem B, přináší výsledky posílení vlasových vláken a pomáhá chránit před poškozením UV paprsky. Aktivuje se teplem, když vlasy vyfénujete.

RECENZE: Color Wow Carb Cocktail Bionic Tonic

Color Wow Carb Cocktail Bionic Tonic je vlastně takový zázračný koktejl pro okamžitý objem vlasů. Obsahuje quinou a keratin dodávající vlasům hydrataci, sílu a pružnost, zároveň zvětšuje objem a zanechajá vlasy hebké s oslnivým leskem.

Lehká konzistence navíc vlasy nezatěžuje ani nemastí, snadno se tak vstřebává a zanechá vlasy provoněné jemnou vůní. Tonikum neobsahuje parabeny ani sulfáty.

RECENZE: Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic je koktejl plný hydratace změkčující vaše žíznivé vlasy, zanechávající je hedvádně hladké. Je naplněn důležitými přírodními živinami – například kokosovým olejem – které se aktivují teplem, aby vaše vlasy uhladily a vylepšily jejich strukturu.

Kromě toho je koktejl tak lehký, že na něj můžete snadno navrstvit i další stylingové produkty. A dokonce i voní jako ovocný koktejl, který byste popíjeli u bazénu, vůně, která nikdy nezestárne.

Jak DREAM COCKTAILS používat?

Kokejl vždy naneste na šamponem umyté, kondicionérem ošetřené vlasy, vysušené ručníkem. Každý z koktejlů se aktivuje teplem – například fénováním nebo žehlením. A na to je potřeba vždy myslet, ať už se rozhodnete použít Coconut Cocktail (SK TU) pro dokonale hydratované vlasy, Carb Cocktail (SK TU) pro zázračný objem vlasů nebo Kale Cocktail (SK TU) pro záchranu poškozených vlasů.

Pokud se nemůžete rozhodnou, který z koktejlů si pořídit nebo vaše vlasy potřebují ten nejúčinnější koktejl co se dá sehnat, tak nezoufejte. V COLOR WOW mysleli i na to! Koktejly je totiž možné vrstvit. Pokud se rozhodnete použít více než jeden koktejl, naneste nejprve Kale, aby mohl proniknout do vnitřních vazeb vašich vlasů a až poté ostatní produkty. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte Kale, pak Coconut nebo Kale, pak Carb.

You May Also Like

Leave a Reply