SEARCH

Barevné lesky na rty s arganovým olejem

Barevné lesky na rty s arganovým olejem

První letošní dovolené už pomalu klepou na dveře a s nimi přichází i plánování make-up taštičky na cesty. Kromě perfektní hydratační vlasové kosmetiky, ze které si u nás dozajista vyberete, nezapomeňte ani na hydratační péči o rty.

Barevné lesky na rty Oh My Gloss! od značky Rimmel obsahují vyživující komplex s arganovým olejem, který rty hydratuje a jsou po něm nádherně hebké.  Navíc tyto lesky obsahují inovativní technologii „Gloss Lock“, která lesk na rtech udrží až 6 hodin! Ideální na romantický víkendový výlet, ale i na dovolenou u moře. 

Pro ty, které milují jemné decentní barvy máme růžové, meruňkové i nude odstíny. Pro milovnice extravagance u nás najdete limitovanou edici tmavých odstínu ve spolupráci se světově známou zpěvačkou Ritou Orou. Troufnete si na černý lesk na rty?

Recenze lesků na rty Rimmel Oh My Gloss!

Všechny lesky na rty z řady Oh My Gloss! od značky Rimmel jsou naprosto perfektní v tom, že jsou opravdu silně hydratační. Rty jsou po použití hebounké a produkt se při nošení neusazuje ve vráskách. Parfemace těchto lesků je příjemná a na výběr je ze spousty odstínů. Limitovaná edice Rita Ora je super na speciální příležitosti a rozhodně doporučuji použít nejprve tmavou rtěnku a poté až vrstvit lesk. Barva bude poté mnohem sytější a rty nebudou pod leskem prosvítat.

Všechny lesky Oh My Gloss! najdete tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply