SEARCH

Alžběta testuje: Zvýrazněte své opálení s rozjasňovači Revolution

Alžběta testuje: Zvýrazněte své opálení s rozjasňovači Revolution

Revolution Skincare, kterou jsme představili minulý týden, se mezi vámi stala velmi rychle populární – a proto pro vás mám i dnes recenzi od této oblíbené kosmetické značky. Dnes to není péče o pleť, ale jsou to jejich dechberoucí bronzové a zlaté rozjasňovače.

Rozjasňovače Reloaded s třpytivými pigmenty pleť nádherně prozáří a dodají pokožce oslnivé kouzlo. Vybrat si můžete z tří odstínů, z nichž každý umí něco jiného. Béžové odstíny pleť prohřejí, meruňkové zvýrazní opálení, perlově růžové tóny obnoví zář pleti. S těmito rozjasňovači bude vaše opálení nádherné a bronzové i na konci léta a na podzim!

Recenze rozjasňovačů Reloaded od značky Revolution

Tyto tři rozjasňovače jsou naprosto geniální – kombinace tří tónů, ze kterých každý umí něco jiného, je ve světě dekorativní kosmetiky vskutku neobvyklá, ale naprosto logická. Ne každý má stejný odstín pleti a ne každý si chce rozjasnit pouze lícní kosti, nos, horní ret a nadočnicové oblouky.

Perleťový rozjasňovač Dare to Divulge (SK TADY) perfektně rozzáří pleť a je to spíše rozjasňovač v typickém slova smyslu, jak ho známe od většiny značek v drogérii. Má velmi jemně namleté třpytky a na pleti je krásně hedvábný.

Béžové odstíny rozjasňovače Just My Type (SK TADY) jsou naopak tlumenější a lze ho použít na celý obličej. Pokožce propůjčí jemný béžový nádech prodlužující efekt opálení.

Nakonec meruňkový Make an Impact (SK TADY) má velmi teplé tóny se sklonem k růžové. Na pleti vytváří efekt zdravého opálení. Nejraději tento odstín aplikuji na nos a na jablíčka tváří, přímo na místa, na která sluníčko dopadá nejvíce.

Všechny tři odstíny jsou velmi jemně namleté a zapečené – textura je hebká a při aplikaci vůbec nepráší.

You May Also Like

Leave a Reply