SEARCH

Alžběta testuje: Veganská pleťová kosmetika od Revolution

Alžběta testuje: Veganská pleťová kosmetika od Revolution

Minulý týden jsme řešili, jak se vypořádat s vlasy, které jsou po létě zničené a dehydratované. A protože není radno zapomínat ani na pleť, na našem e-shopu teď najdete nově i pleťovou kosmetiku. Není to pleťová kosmetika jen tak ledajaká – tato je veganská a netestovaná na zvířatech.

Značka Revolution na trh přináší kolekci skvělých pleťových vychytávek, ať už ve formě aktivních pleťových sér a olejů, osvěžujících sprejů nebo trendy pleťových masek. Už jste si vybrali, který produkt vyzkoušíte jako první?

Které sérum Revolution je pro mě to pravé?

Suchá pleť, která potřebuje hydrataci

Nejsilnějším hráčem na poli hydratace je kyselina hyaluronová – doslova chytá všechnu vzdušnou vlhkost, kterou ve vzduchu najde a natáhne ji zpět do pleťových buněk. Proto je naprosto perfektní pro pleť, která je často dehydratovaná – například pro ty z nás, které sedí celý den ve vytopených nebo naopak vysoce klimatizovaných kancelářích. Vyzkoušejte Makeup Revolution Skincare 2% Hyaluronic Acid Plumping & Hydrating Solution (SK TADY) a nezapomeňte aplikovat sérum na navlhčenou pokožku (pokud aplikujete na suchou v suchém prostředí, tak molekuly kyseliny hyaluronové nemají odkud vodu navázat a výsledek nebude na pokožce patrný).

Mastná pleť se sklony k akné

S mastnou pletí, která má navíc sklony k akné, je to občas opravdu těžké. Zda-li se pleť mastí, protože ji nadměrně vysušujeme (ve snaze, aby se nemastila), nebo zda-li je zvýšení mazu hormonálního, stravovacího či jiného původu, je otázka, na kterou se těžko hledá odpověď. Sérum, které ale zaručeně zmírní maštění a projevy akné je Makeup Revolution Skincare 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish & Pore Refining Serum (SK TADY). Přísady v séru jako jsou niacinamid a zinek regulují tvorbu kožního mazu a předchází vzniku akné. Zinek má navíc zklidňující účinky a zachovává přirozenou ochrannou vrstvu pokožky, a tudíž se doporučuje při hojení nedokonalostí.

Pleť s hyperpigmentačními skvrnami

Některé typy pleti jsou velmi citlivé na kožní oděrky, podráždění a pupínky, které se pomalu hojí a zanechávají nevzhledné tmavé skvrnky. Velmi efektivním řešením je chemický peeling, který si s nimi poradí šetrně, ale zato velmi účinně. Třeba Makeup Revolution Skincare 30% AHA + BHA Peeling Solution Intense Skin Exfoliator (SK TADY). A jak vlastně chemický peeling působí? Aplikací chemického peelingu se postupně odlučují buňky povrchové vrstvy kůže a jsou nahrazovány novou svěží vrstvou buněk. Účinným způsobem tak regeneruje, odstraňuje jemné vrásky a nedokonalosti pleti a celkově velmi aktivně podporuje obnovu pleti. Neobyčejně jemná textura peelingu je vhodná pro všechny typy pleti, avšak díky velké koncentraci kyselin nedoporučujeme používat na citlivou nebo poraněnou pleť. Při používání chemického peelingu omezte pobyt na sluníčku a používejte opalovací krém s vysokým UV faktorem. 

Pleť s prvními vráskami

Pokud Vás začínají trápit vrásky, tak nemusíte okamžitě sahat po produktech s retiondy. Pro citlivější pleť s vráskami, které nejsou hluboké, sáhněte po Makeup Revolution Skincare 10% Matrixyl Wrinkle & File Line Reducting Serum (SK TADY). S novým pleťovým sérem Makeup Revolution 10% Matrixyl bude vaše pleť vyhlazená a mladistvě vypadající. Toto jemné sérum obsahuje silnou koncentraci peptidu Matrixyl, který pomáhá stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu v pleti a tím pleť působí vypnutější a mladistvým dojmem. Pleťové sérum navíc poskytuje hydrataci a výživu.

Unavená citlivá pokožka

Pokud nechcete přijít o efektivní účinky aktivních chemických peelingů, ale Vaše pokožka je neskutečně citlivá i na jemné krémy, tak pro Vás je nejvhodnější Makeup Revolution Skincare Quinoa Night Peel Gentle Night Peeling Serum (SK TADY). Toto sérum obsahuje riboflaviny, které rozjasňují a omlazují pleť a quinou, která je bohatá na vitamín B. Tyto složky jsou k pokožce šetrné a oproti ostatním chemickým peelingům v kolekci ji nejméně podráždí. Přesto samozřejmě doporučuji vyzkoušet na malém kousku pleti před aplikací na celý obličej.

Celou řadu pleťové péče Revolution najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply