SEARCH

Alžběta testuje: Upravené nehty s veganskými laky

Alžběta testuje: Upravené nehty s veganskými laky

Velikonoční víkend se blíží a s ním i náležité oslavy – připravte se na ně nejen malováním vajíček a kraslic, aranžováním kočiček do kytic a pečením beránka, ale i pěknou manikúrou. Od značky Catrice pro vás máme tip na perfektní rychlou manikúru se slavnostním ozvláštněním, které vám všichni budou chválit. Laky od Catrice jsou nejen cenově velmi výhodné (k tomu u nás s extra slevou!), ale jsou i veganské!

Recenze podkladových a krycích laků Catrice

Čisté, suché ruce nejprve ošetřete vhodným krémem na ruce – u nás v kanceláři je definitivním favoritem Mixa Multi-Comfort Hand Cream vyživující a hydratační krém na ruce (SK TADY). Pokud je třeba, zatlačte změklou kůžičku nehtů velmi opatrně směrem k nehtovému lůžku. Když máte ruce náležitě upravené, přijde na řadu podkladový lak.

Pokud máte naspěch, tak stačí použít kombinaci podkladového a krycího laku 2v1 Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat (SK TADY). Zrovnoměrní povrch nehtu a působí jako ochrana pro vaše přirozené nehty. Navíc obsahuje bělící formuli, která nehty opticky zesvětlí a dodá jim zdravý, upravený vzhled (perfektní pro ty z nás, které používají rády séra a oleje pro péči o pokožku, které mohou zanechat barevný nádech na nehtech, jako například produkty s výtažkem z rakytníku). Druhou vrstvou můžete lak použít jako krycí – má krásnou gelovou texturu a zanechá nehty nádherně lesklé.

Pokud jste si vybrala jeden (nebo více) z barevnách laků Catrice ICONails Lacquer (SK TADY), tak nehty nalakujte jednou vrstvou podkladového laku, 1-2 vrstvami barevného laku a poté můžete využít 2v1 lak jako krycí nebo pokud spěcháte, tak můžete sáhnout po Catrice Super Dry Gloss Top Coat (SK TADY). Tento krycí lak urychluje schnutí všech klasických laků na nehty, vylepší jejich lesklý vzhled a prodlouží jejich dlouhotrvající efekt.

Rozhodnete-li se opravdu zazářit, tak doporučuji použít moje oblíbené laky Catrice Peel Off Glam Easy to Remove Nail Lacquer (SK TADY). Tyto laky jsou naprosto perfektní k ozdobení jakékoliv manikúry nebo dokonce k doplnění odrostů pokud na nehtech nosíte gelové laky a přejete si prodloužit jejich pěkný vzhled. Tento skvělý lak na nehty jednoduše a rychle sloupnete, bez nutnosti použití odlakovače, takže pokud chcete mít ozdobičku pouze po dobu velikonočních svátků, tak můžete a nemusíte se děsit zdlouhavého odlakovávání třpytek.

Laky na nehty od Catrice jsou veganské a najdete je TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply