SEARCH

Alžběta testuje: Tónovací spreje pro objem L’Oréal Professionnel Serioxyl

Alžběta testuje: Tónovací spreje pro objem L’Oréal Professionnel Serioxyl

Řada Serioxyl od profesionální značky vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel je vaší naprosto nejoblíbenější v oblasti péče o problematické řídnoucí vlasy. Produkty Serioxyl obsahují silné a účinné aktivní složky jako je například Stemoxidine 5%, a patentované technologie GlucoBoost a Incell, které jsou podložené mnohými laboratorními testy.

Nejnovějším produktem z řady Serioxyl jsou fantastické tónovací spreje pro objem L’Oréal Professionnel Serioxyl Volumizing Coloured Spray (SK TADY). Skvěle zakryjí řídnoucí místa a zároveň vlasům dodají úžasný objem!

Jak použít L’Oréal Professionnel Serioxyl Volumizing Coloured Spray

Související obrázek
  • Dodává objem již od kořínků,
  • kryje řídká místa na vlasové pokožce,
  • neslepuje a nezatěžuje vlasy,
  • hypoalergenní složení,
  • poskytuje rychlý a snadný styling,
  • vhodný pro ženy i muže.

Před použitím důkladně sprej protřepejte. Nastříkejte do suchých vlasů zejména na pokožku hlavy ze vzdálenosti cca 15 cm a neoplachujte. Než začnete s dalším stylingem, nechte sprej na vlasové pokožce zaschnout cca 1 minutu.

Barevné částečky utkví u kořínků, zakryjí lysinky a zároveň vlasová vlákna nadzvednou a vlasům dodají objem. Spreje nemají žádnou parfemaci a jsou vhodné i pro citlivou pokožku hlavy. Vybrat si můžete z pěti různých odstínů – jedním z nich je dokonce šedá/stříbrná barva!

Všechny odstíny najdete TADY (SK TADY).

 

You May Also Like

Leave a Reply