SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Ta nejkrásnější neutrální rtěnka od Makeup Revolution[:]

[:cz]Alžběta testuje: Ta nejkrásnější neutrální rtěnka od Makeup Revolution[:]

[:cz]Na letošní podzim jsem se těšila asi trochu moc! Nedávno jsem Vám ukazovala ty nejkrásnější nude rtěnky od Maybelline a dneska Vám tu chci představit možná ještě krásnější (a levnější) variantu od Makeup Revolution.     

Nemám na mysli žádnou jinou než Makeup Revolution Renaissance v odstínu Vow. Tahle rtěnka je tak neskutečně krémová, nicméně i přes tuto svojí hydratační krémovitost na rtech vydrží opravdu dlouho. Navíc je to ten pravý neutrální podzimní odstín – má teplý podtón a vypadá, jako by do barvy přimíchali i špetku skořice (její obtisk na podzimním latéčku vypadá jako že tam patří!). A už jsem zmínila to balení? Její balení je prostě nádherné a perfektně sedí k této rtěnce.

Jediný maličký nedostatek je v tom, že rtěnka je opravdu křehoučká (pravděpodobně kvůli tomu, jak je hodně krémová) a má tendenci se vylamovat z obalu. Doporučuji vysouvat jen ten nejmenší kousíček a starat se o ni jako v bavlnce. Není moc drahá, kolem 140 Kč, ale tak proč vyhazovat další stovku, když se místo toho můžete o svojí rtěnku Vow pěkně starat a přikoupit jí třeba dalšího sourozence ze stejné řady – všechny odstíny vypadají lahodně!

Rtěnku můžete koupit TADY na Bezvavlasy.cz. Naši slovenští čtenáři ji najdou TADY na Bezvavlasy.sk.

Kterou rtěnku od Makeup Revolution milujete vy?

Makeup Revolution Renaissance v odstínu Vow[:]

You May Also Like

Leave a Reply