SEARCH

Alžběta testuje: S sebou na dovolenou – Alterna Caviar Resort

Alžběta testuje: S sebou na dovolenou – Alterna Caviar Resort

Ať už tento týden vyrážíte na Jadran, do Hurghady, na Bali nebo k Mácháči, nezapomeňte si přibalit tu správnou péči na vlasy, která vás ochrání před sluníčkem, solí i chlorem (například řada Matrix Biolage SunSorials (SK TADY) je naprosto super), ale i styling, který vám nezabere dvě hodiny každý den.

Pro milovníky přírodních produktů bez parabenů, sulfátů a ftalátů tu máme perfektní řadu Caviar Resort od značky Alterna (SK TADY). V této řadě najdete stylingové produkty, každý vyvinutý speciálně pro použití ve vysokých letních teplotách u vody.

Recenze Alterna Caviar Resort

Alterna Caviar Resort Sun Reflection Shine Spray (SK TADY)

Tento úžasný sprej dodává okamžitý zářivý lesk a navíc chrání vlasy před nežádoucím krepatěním a poletováním vlasů. Obsahuje extrakt z kaviáru, který je bohatý na omega 3 mastné kyseliny a minimalizuje viditelné známky stárnutí. Ochranná složka panthenol zklidňuje a chrání vlasy před sluníčkem, slunečnicový olej eliminuje krepatění vlasů. Díky tomu, že ve spreji nejsou obsažené sulfáty, parabeny a ftaláty, zůstanou vaše vlasy lehké bez jakéhokoliv zatížení. 

Sprej je krásně voňavý a vlasy opravdu vůbec nezatěžuje. Nejraději ho používám po umytí vlasů, které vysuším a sepnu do culíku nebo drdolu. Vlasy jsou po něm nádherně lesklé a účes pak vypadá o 100% luxusněji! Není na škodu ho použít i na pročesané rozpuštěné vlasy – v tom případě sprej aplikuji do dlaně a potom až vmasíruji do délek a konečků vlasů.

Alterna Caviar Resort Sea Tousled Texture Spray (SK TADY)

Sprej s mořskou solí Alterna Caviar Sea Tousled Texture dodá vašim vlasům pocit, jako byste právě vyšla z moře. Tato limitovaná edice spreje vytvoří okouzlující plážové vlny s lehkým objemem, který vydrží po několik hodin. Sprej navíc ochrání vaše vlasy před slunečními paprsky a nevysušuje vlasy. Dodejte svým vlasům plážový vzhled a ochranu bez zatížení. Bez obsahu silikonů, parabenů, sulfátů a ftalátů.

Opět perfektní produkt k moři – nastříkám hojně do vlhkých vlasů, které potom pomačkám a nechám volně proschnout nebo dokonce dám na pár hodin do drdolu. Po rozpuštění jsou pak vlasy přirozeně vlnité a objemné. Vlasy nezatěžuje, nemastí a styling s ním je opravu hotový za minutku!

Alterna Caviar Resort Breeze Air-Dry Styling Balm (SK TADY)

Stylingový balzám pro definici, lesk a kontrolu před krepatěním vlasů bez nutnosti použití tepelného stylingu. Balzám o vlasy pečuje, chrání vlasy před UV zářením a poskytuje lehké, přirozené držení. 

Tento balzám je ideální pro dlouhé rovné vlasy, které se na vlhkém vzduchu krepatí a ztrácí tak uhlazenost a hebkost. Aplikuji do dlaní a poté vlasy uhladím cca 5 cm od hlavy až ke konečkům. U kořínků se dotýkám opravdu jen malinko, nemám ráda, když cítím jakýkoliv produkty na pokožce hlavy. Balzám je ale velmi lehký a vlasy po něm vypadají jako právě umyté, vyfoukané a extra hebké!

Tak který vyzkoušíte vy?

You May Also Like

Leave a Reply