SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Pandora Oil od značky Inca Oil[:]

[:cz]Alžběta testuje: Pandora Oil od značky Inca Oil[:]

[:cz]Dnes Vám musím říct o svém oblíbeném olejíčku na vlasy! Používám ho už přes rok a naprosto nechápu, proč okolo něj není větší ruch, protože je velmi cenově přijatelný (cena jednoho poledního meníčka v Praze) a dokonce můžete vyzkoušet i vzoreček za rozumných 59 Kč! A už jsem říkala, jak neskutečně krásně voní? Ale začnu popořadě.

Kdo je TMT Cosmetics?

TMT je značka, která byla založena již v roce 1977 v Miláně díky odhodlání a kreativitě bratrů Carla a Bruna Tomaselliho. Jejich malý rodinný obchůdek s kosmetikou se rychle rozrostl díky věrnosti jejich nadšených kadeřníků a nyní se TMT řadí k jedné z nejprestižnějších značek profesionálního kadeřnického světa v Itálii. V roce 2011 se TMT rozhodli rozšířit jejich laboratoře a výrobny v Saronnu, Itálii, a tím docílili možné expanze i do ostatních zemí Evropy. Nyní je značka velmi populární mezi jižanskými kráskami ve Středomoří.

Tato profesionální vlasová kosmetika je vyrobená z přírodních surovin s co největším ohledem k životnímu prostředí. Jejich produkty nejsou testovány na zvířatech.

INCA OIL PANDORA OIL RECENZE

Často člověk slýchá o úžasném olejíčku z makadamového ořechu nebo olejíčku arganovém. Dokonce i růžový, rakytníkový nebo z konopné rostliny je velmi populární k použití ve vlasové i tělové kosmetice. Nicméně jen málokdy slýcháváme o kosmetice obsahující olejíček ze semínek vzácné rostliny Sacha Inchi. Tento olej dodává hloubkovou výživu a regeneruje vlasy a pleť. Starodávní Inkové z Peru byli první, kdo objevili neuvěřitelně blahodárné učinky oleje z této rostliny. Je bohatý na Omega kyseliny, minerály, vitamíny a antioxidanty.

Olejíček samotný je velmi příjemný, má jemnou vůni, která mi připomíná jasmín a bergamot. Na vlasy stačí použít tu nejmenší kapičku! Já olejíček používám na mokré vlasy – po použití a vysušení jsou pak vlasy nádherně hebké po celé délce. Po stylingu občas použiji olejíček i na suché vlasy, když jim chci dodat trochu lesku a zbavit se krepatění – v tom případě ho používám jen na konce a maximálně krepaté délky vlasů. Olejíček ze semínek rostliny Sacha Inchi je opravdu velmi vyživující a zanechává vlasy nádherně hebké a lesklé. Vlasy nezatíží – nicméně pozor, je opravdu třeba použít jen malinké množství! Vlasy jsou po něm krásné a provoněné!

Olejíček se na Bezvavlasy.cz a .sk prodává za velmi příznivou cenu – v tuto chvíli za 239 Kč (najdete ji TADY, slovenské čtenářky ji najdou TADY) a dokonce si můžete vyzkoušet i 10ml vzoreček za 59 Kč. V řadě Inca Oil najdete i produkty do koupele a další vlasovou kosmetiku. Pro ty, kteří upřednostňují vlasovou kosmetiku bez sulfátů a parabenů, je tu řada Bio Inca Oil (najdete ji TADY, slovenské čtenářky ji najdou TADY).[:]

You May Also Like

Leave a Reply