SEARCH

Alžběta testuje: Proč potřebujete Olaplex No. 6 Bond Smoother?

Alžběta testuje: Proč potřebujete Olaplex No. 6 Bond Smoother?

Konečně jsme se dočkali! Nový přírůstek do Olaplexové rodiny na domácí použití je nyní na našem e-shopu a my z toho máme obrovskou radost! Olaplex No. 6 Bond Smoother (SK TADY) bezoplachový regenerační a stylingový krém, který prostě nutně potřebujete.

Kúra Olaplex je jediný produkt na trhu, který obsahuje unikátní originální patentovanou složku, která opravuje poškozené disulfidové vazby a vlasové vlákno tak dokáže efektivně zacelit. Olaplex No.6 Bond Smoother eliminuje krepatění vlasů a redukuje poletující vlasy až na 72 hodin. Poskytuje vlasům hydrataci a účinně chrání před nepříznivými vlivy i tepelným stylingem. Také pomůže urychlit vysoušení, uhladí a zjemní vlasové vlákno a to vše bez zatížení vlasů. Je ideální používat ho v kombinaci s Olaplexem No. 3, 4 a 5 (kúra, šampon a kondicionér).

Krém neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, lepek a oleje. Vhodný i pro vegany. 

Recenze Olaplex No. 6 Bond Smoother

Již přes rok používám Olaplex a jsem na něm naprosto závislá – pravidelně navštěvuji salon, kde si nechávám vlasy ošetřit profesionální kúrou Olaplex a doma používám Olaplex No. 3 – udržovací kúru, která je efektivní právě po salonním ošetření. Ale také šampon a kondicionér Olaplex No. 4 a 5 – pokud bych si měla vybrat, tak rozhodně dám přednost kondicionéru, který vlasy naprosto promění již po jednom použití. Moji zkušenost s Olaplexem najdete TADY.

Na nový Olaplex No. 6 Bond Smoother jsem čekala netrpělivě již nějaký ten pátek. Když jsem o něm poprvé slyšela, tak jsem byla zvědavá, co dalšího může Olaplex ještě vymyslet.

A co od Olaplexu No. 6 Bond Smoother můžete očekávat?
  • Hydratuje vlasy bez zatížení,
  • eliminuje krepatění vlasů,
  • chrání a posiluje vlasová vlákna,
  • dodává lesk a zlepšuje ovladatelnost vlasů,
  • pH neutrální,
  • urychluje fénování,
  • neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, lepek a oleje,
  • vhodný i pro vegany. 

Použití nového Olaplexu je jednoduché – na mokré nebo suché vlasy, pouze do délek a do konečků a stačí opravdu maličké množství, které rozetřete v dlaních a aplikujete na vlasy. Produkt je to velmi lehký a není vůbec mastný – vlasy nezatíží ani po opakované aplikaci.

A co výsledky? Nejmarkantnější výsledky vidím v hydrataci vlasů – vlasy vůbec nepoletují a nejsou viditelně vysušené, ani po foukané. Dokonce i doba vysoušení se s Olaplexem výrazně zkrátila a vlasy jsou krásně hebké a hladké. Za mě je to jasné ANO – perfektní parťák k již tak dokonalé řadě!

Celou řadu domácí péče Olaplex najedete TADY (SK TADY)-

You May Also Like

Leave a Reply