SEARCH

Alžběta testuje: Nový Farouk CHI Alove Vera bez parabenů a silikonů

Alžběta testuje: Nový Farouk CHI Alove Vera bez parabenů a silikonů

Dnes mám novinku pro milovnice všech typů vln, vlnek a kudrlinek! Vaše oblíbená americká značka Farouk CHI (SK TADY) přichází na trh s perfektním řešením pro nepoddajné vlnité a kudrnaté vlasy.

Produkty řady Aloe Vera (SK TADY) obsahují tři klíčové ingredience:

Aloe Vera – pro regeneraci, výživu a lesk
Extrakt z agáve – pro hloubkovou hydrataci a uhlazení vlasového vlákna
Přírodní hedvábí – pro posílení vlasů a elasticitu

Celá řada je bez parabenů a silikonů. Který produkt vyzkoušíte na své vlny vy?

Recenze Farouk CHI Aloe Vera

Na produkty od značky Farouk CHI je vždycky spolehnutí – mají pěkné elegantní obaly, produkty pro hydrataci vlasů a jejich vyživení mi vždy vyhovují, a navíc mi všechny řady, které jsou vyzkoušela nádherně voněly. Mám husté rovné vlasy, takže řadu Farouk CHI Alove Vera jsem bohužel nemohla vyzkoušet já – místo toho ji vyzkoušela kolegyně Hedvika, která má jemnější vlnité vlasy. Recenzi tentokrát napsala ona (díky Hedviko!).

Z řady Farouk CHI Aloe Vera jsem vyzkoušela šampon, kondicionér a suchý olejíček. Šampon Farouk Chi Aloe Vera Curls Defined Enhancing Shampoo (SK TADY) obsahuje aloe vera, která je známá pro své skvělé účinky, ochraňuje, vyživuje a regeneruje vlasy do hloubky. Extrakt z agáve doplněný o speciální složku Super Hydration dodávají vlasům hydrataci, udržují kadeře pružné a hladké s vysokým leskem. Přírodní hedvábí zlepšuje strukturu vlasů, posiluje a dodává vysoký lesk. Na šamponu mi vyhovovala nejvíce jeho hydratační schopnost – vlasy jsem při tom měla lehké a nadýchané. Šampon sám o sobě hězky pění, ale nevoní rozhodně tak krásně jako kondicionér.

Kondicionér Farouk Chi Aloe Vera Curls Defined Enhancing Conditioner (SK TADY) dodal vlasům strukturu a vlnám dodal pevnější tvar. Vlnky jsou po něm pružné, lehké a celé vlasy jsou pěkně nadýchané. Kondicionér mi z produktů voněl nejlépe – po květinách a medu.

Nakonec jsem vyzkoušela i suchý olejíček Farouk Chi Aloe Vera Curls Defined Oil (SK TADY), který také pěkně voní, a hlavně zabraňuje krepatění vlasů a malé vlásky výrazně méně poletují. Použít ho můžete do mokrých nebo suchých vlasů – já ho používám ráno k uhlazení účesu a dodání lesku.

Celkově jsem s produkty Farouk CHI Aloe Vera moc spokojená, jsou opravdu super!

You May Also Like

Leave a Reply