SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Novinky od Max Factor [:]

[:cz]Alžběta testuje: Novinky od Max Factor [:]

[:cz]

Konečně nám do e-shopu dorazil tolik očekávaný Max Factor!

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s dekorativní kosmetikou. Jak již jejich reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ říká, Max Factor není žádný kosmetický amatér. Již historicky se jedná o značku, kterou používali (a používají) makeu-up artisti v Hollywoodu! Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s kosmetikou. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu hvězd filmového plátna. Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, ale proslavila se i skvostnými zdobenými pudřenkami a luxusním balením rtěnek.

Jako na vyzkoušení jsem vybrala lesk na rty Max Factor Colour Elixir Gloss, který přímo volal Vánoce! Nejvíce mě zaujaly tyto tři červené odstíny:

  • Captivating Ruby – naprosto úchvatná rudá se studeným podtónem, taková ta pravá Hollywoodská červená
  • Polished Fuchsia – sytá červená s fuchsiovým podtónem, v určitém světle a na některých tónech pleti je až růžová
  • Enchanting Coral – světlejší korálová červená, která se hodí i na denní nošení

Tyto lesky jsou neskutečně třpytivé a hezky sladce voní. Jak se to již dá od lesku čekat, výdrž není nejsilnější, nicméně rty nevysuší, nepálí po něm a ty světlejší odstíny se dají snadno aplikovat i bez zrcátka. Pro aplikaci tmavších odstínů, které mají silnější pigmentaci, jako je například právě odstín Captivating Ruby, doporučuji použít zrcadlo pro přesnost, dokonce je fajn rty nejprve vykonturovat a poté až aplikovat lesk. Lesky jsou poměrně velké 3,8 ml, takže obsahují slušné množství produktu a obal je velmi jednoduchý, který jistě žádnou milovnici make-upu neurazí.

Všechny odstíny najdete TADY na Bezvavlasy.cz a TU na Bezvavlasy.sk.

Který vánoční odstín se vám líbí nejvíce? 

[:]

You May Also Like

Leave a Reply